Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaszerezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet visszaszerezni az exet?

Figyelt kérdés
Április óta vagyunk külön, igazából én rontottam el és ezért szakított velem, nagyon nehéz időszakom volt pszichikailag, elvesztettem a kontrollt és ment az érzelmi manipulálás, folyamatos veszekedések amit ő sajnos nem bírt. Nagyon jó pár voltunk mindent megtudtunk beszélni, igazi lelkitársak voltunk és bármikor számíthattam rá, mindig ott volt nekem és én is neki. Csak sajnos nagyon erősen ragaszkodtam, és annnyira hogy ez neki sok volt. Függő voltam elvesztettem a kontrollt. Őrült módon viselkedtem. Nyáron pszichologushoz mentem, aki kezelt és az exem azt mondta ha ennek vége, ha látja, hogy ujra tudok normális lenni akkor beszélhetünk. Nagyon igyekeztem, nyáron többször próbáltam keresni, hogy találkozzunk de nem volt nyitott erre sajnos. Nagyon hiányzott de az volt a szemem elött, hogy szeretem nem akarom becsapni. Most végre újra nyitott egy találkozásra, a héten fogunk találkozni de nem szeretném átverni azzal, hogy mennyire tökéletes vagyok magamat akarom adni és manipulálni sem akarom viszont szeretném visszakapni. Szeretném ha látná rajtam, hogy megváltoztam de mégis jó lenne újra együtt. Csak félek nem tudom hogy viszonyuljak hozzá, mert az sem lenne jó ha meg se mernék szólalni. Mit gondoltok, hogy viselkedjek? Hozzam fel a múlt szép emlékeit? Vagy csak hagyjam ami jön? Viszont akkor lehet csak egy sima baráti beszélgetés lesz és nem hoz fel benne semmi érzést. Nem szeretném, hogy azt gondolja jól döntött mikor kidobott. Végre van lehetőségem helyre hozni. Ti mit tennétek?

2018. okt. 29. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt gondolom, hogy nyugodtan érinthetitek a korábbi közös életetek kellemes pontjait a beszélgetés során. De nem feltétlenül kell az érzelmek kinyilatkoztatását erőltetni. A bizalmat kell finoman építeni Először is.
2018. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard ezt elsietni,hidd el nincs abban semmi, ha az első találkozásnál nem borultok rögtön egymás nyakába. Hagyj neki időt, az első találkozónál csak beszélgessetek, ne tervezz előre semmit akkor csalódás sem ér majd. Hidd el, ha tényleg sikerült rendbe jönnöd azt úgy is észre fogja venni rajtad és előbb utóbb úgy is szóba kerül majd, hogy összejöhetnétek újra, ha ő is szeretné. De azzal csak elrontod ha sietteted, vagy ha rá görcsölsz.
2018. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én nem hibáztatom őt. Persze benne is volt hiba de én inkább magamat hibáztatom, mert az én viselkedésem váltotta ki. Pár hónapig tartott ez a veszekedős időszak és higgadtan mondta el, hogy nem szeretne ebben élni de ettől függetlenül itt lesz és várja, hogy helyre jöjjek. Valóban jobb lett volna ha mellettem áll de most jelenleg úgy érzem ha akkor nem szakít velem vele nem tudtam volna kijönni ebből mert akkora volt a ragaszkodás sőt beteges volt. Egyedül jöttem helyre és most állok készen arra, hogy megmutassam, hogy újra önmagam vagyok és “meggyógyultam”.

És igaza volt abban, hogy háttérbe vonult, mert ez csak egyedül sikerülhetett viszont ezt akkor abban a helyzetben ember nincs aki belátná. Nagyon nehéz ez a szitu, és szerintem felesleges a hibást keresni, senki nem tökéletes. Egyet tudok, szeretem őt és szeretném újra kezdeni

2018. okt. 29. 16:00
 14/19 A kérdező kommentje:
Jaaa és egyébként én vagyok a lány.
2018. okt. 29. 16:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Na ez így egész kerek történet akkor. Van esélyetek. Egyik barátom pont ilyenen ment keresztül a barátnőjével. Szakítottak mert a csaj gyakorlatilag rátelepedett, akarva-akaratlanul bántotta, a srác pedig azt mondta, elég volt.


Pár hónap pihi után folytatták, miután a lány belátta, hogy ő elviselhetetlen volt és a továbbiakban visszavett a viselkedéséből. Békében élnek együtt (3+ éves kapcsolat)


Sikerülhet, de ne erőltesd, hagyj időt a másiknak és add magad.

2018. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
Ő háttérbe vonul,mìg te rendezed a lelki bajaidat.A párod nem szìvtelen kicsit?Pont az lenne a normális reakció,hogy támogat,nem pedig távolságtartó lesz.És még most neked kellene dolgoznod érte?Ez vicc.
2018. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Oké én már leírtam, hogy hogy látom. Most nem az a lényeg, hogy ő milyen. Egyébként meglepnek a válaszok mert általában mások engem hibáztattak őt eddig senki. De mindegy ki hibás ki nem. A kérdésem nem ez volt. Hanem, hogy mit tegyek most, hogy újra együtt lehessünk.?
2018. okt. 30. 07:16
 18/19 anonim ***** válasza:

#6-os voltam, én nem támadtam egyikőtöket sem, sőt, elutasítottam az exedet okolók véleményeit mert volt hasonló kapcsolatom sajnos, ahol nekem kellett kilépni. Bővebben a korábbi válaszomban.


Téged sem okollak, úgy tűnik, megértetted, hogy a viselkedésed hosszú távon elviselhetetlen és igyekszel változni. Ez nagyon pozitív és lehet, hogy az exed ezt értékelni fogja.


Sok sikert. :)

2018. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen érthető a párod reakciója is valamilyen szinten,de ez a viselkedésminta ideiglenes ezt nem tudta bellátni.Mindenkinek van olyan korszaka,mikor jobban ragaszkodik a párjához ha a saját lelki bajai kisértik.(Férfiaknàl és nőknél egyaránt)De ilyenkor nem az a helyes reakció,hogy a maradék szilárd talajt is kiràntjuk a talpa alól.De ha tartja a távolságot pont ezt teszi.
2018. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!