Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szeretnek háziasak lenni, de cserébe nem várják el, hogy fő kenyérkereső és ezermester legyek?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla nekem a gyengéim a házias, törődő, odaadó nők, akik mosolyogva énekelve, dúdolva háziasszonykodnak. Természetesen én is besegítenék neki csak én nem vagyok oda a takarításért. Nem vagyok az a klasszikus férfi típus se, és ezt ilyenkor felróják nekem, mintha kötelességem lenne érteni a szereléshez, ezermesterkedéshez, főkenyérkereséshez és egyéb férfiasnak mondott dologra.
2018. okt. 30. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengeteg olyan nő van, aki mindent megtesz, és imádja, hogy a másik egy semmihez sem értő teszetosza..
2018. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Épp fordítva, manapság azt várják el, hogy a főkenyérkeresés mellett te legyél a házias, vagy ezt vásárold meg számukra, miközben a kanapén ülve pörgetik az instát.
2018. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze,imádok kettő helyett dolgozni és még egy teljes munkaidős állásban is lenni egész nap. Főnyeremény.
2018. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Dolgozok én is, főzök magamra persze takarítok is csak utobbit nem szeretem csinálni.
2018. okt. 30. 18:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy van: anyukád. Jól becsüld meg!
2018. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Ő már nem él sajnos.
2018. okt. 30. 18:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondok neked egy nagy titkot: a nők sem szeretnek takarítani, nem hobbiból csinálják.
2018. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek olyan nők akik dúdolva mosolyogva megtennék ezt?
2018. okt. 30. 18:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
És te mit tennél egy ilyen kapcsolatba a farkadon, meg a fékfoltos gatyádon kívül?
2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Énekelve az végez házimunkát (hosszú távon), akinek nincs más dolga. De ezért fizetést sajnos nem kap, úgyhogy valaki másnak mindenképp meg kell keresnie a mindennapi betevőt.

Te két felnőttet (apát, anyát) szeretnél egy kapcsolatba. Tiéd meg maradna a gyerek-státusz.

2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!