Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ostoba dolog ezen kattogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostoba dolog ezen kattogni, de hogy fogok ezen túljutni?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt összejöttem egy régi szerelmemmel. Azt mondta akkor, hogy bennem látja a menekülést az elrontott élete elől. Vagy velem volt, vagy eltűnt napokra. Minden felületen kerestem, majd mikor feladtam, megjelent újból. Egy idő után soha semmi sem volt elég jó amit tettem. Soha semmiben nem volt igazam. Nem voltam elég jó, így időt kért. Mint utólag, sokkal később kiderült, visszament a volt barátnőjéhez. Majd egy hónap múlva megkeresett, hogy mégis velem lenne. Én pedig botor mód belementem. De soha nem tudott sokáig mellettem maradni, mindig mennie kellett. Mindent megtettem érte. Feladtam, meghunyászkodtam, sírtam és könyörögtem. Utaztam hozzá 2 héten keresztül, több száz km-t, elviseltem ahogy részegen vállalhatatlanul viselkedett. Hol szerelmet vallott a volt barátnőjének, hol megfenyegette. Amikor pedig ezt szóvá tettem, azt mondta,hogy ő már a múlt és engem szeret.4 héttel ezelőttig. Akkor eltűnt és semmire sem reagált. Ma pedig látom, hogy a volt barátnőjével/ mostani párjával posztol boldog, szerelmes képeket. És összetörtem. 6 hónapon keresztül minden nap támogattam, segítettem, bármit megtettem volna érte. Depressziósan fürdettem, öltöztettem, főztem rá és vittem orvoshoz. Vele voltam amikor a béka se@@e alatt volt. Most meg vigyorog és viszonylag jól néz ki. Nem az zavar, hogy összeszedte magát...hanem az, ahogy velem elbánt. Az utolsó üzenete az volt, hogy velem akar lenni. Megalázva érzem magam. Rettenetesen szánalmasnak. És folyton magamat okolom, hogy nem voltam elég jó.
2018. okt. 31. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

nem te nem vagy elég jó, hanem az nem jó, hogy hagytad magad lábtörlőnek kezelni , egy olyan embernek, aki amúgy pont lesz@rt végig.

kezdj bele az önfejlesztésbe, tanulj meg nem mindent eltűrni, mert ezzel a szolgalelkűséggel nagyon sokszor fognak még kihasználni.

2018. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Azt mondta akkor, hogy bennem látja a menekülést az elrontott élete elől. ⬅️ Itt, ezen a ponton kellett volna kidobni, mint a 💩os 🐱át.

Tini kapcsolatokba írd ki legközelebb, pls.

2018. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot kérlek, hogy egy ilyen ember hol érdemel meg Téged? Te ettől sokkal többet érdemelsz. Azzal teszed a legrosszabbat, ha egy fikarcnyi, egy apró energiát is fordítassz arra; hogy jó voltál-e neki vagy sem. Tényleg számít, hogy mennyire voltál jó egy ilyen gané embernek? Emelkedj felül és dícsérd meg magadat, amiért megtettél mindent; Te legalább szívből, játszmák nélkül tetted. Javaslom, hogy minden egyes felületen tiltsd le, ahol csak elérhet. Senkinek nem játszunk az érzéseivel és nem használunk senki arra, hogy rendbetegyen minket, magyarul kihasználjuk. A legjobb válasz az egészre a közöny. Soha ne engedd a közeledbe újra, semmilyen téren.
2018. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, ott cseszted el, hogy összejöttél vele.

Mi az, hogy azért jön össze veled, mert benned látja a menekülést az élete elől?

Boom. Az első rész, ahol hibáztál. Azért ne jöjjön össze velem senki, mert én egy menekülőút vagyok.


Visszament a volt barátnőjéhez.

Boom. Második hiba, miért akartál még ezután is szamaritánus lenni?


Volt barátnőjének szerelmet vall, majd fenyegeti.. ebből sem kérnék, de már felesleges írni, hogy itt is hiba volt mellette maradnod...



Hogy lenne már múlt a volt barátnője, ha állandóan hozzá kullog vissza?!


Buta voltál, de remélem, hogy ezek a negatív dolgok, amiket most kiírtál magadból észhez térítenek téged.


Egy olyan férfi mellett tartottál ki, akinek a számára nem a szerelme, hanem max egy segítőtársa voltál.. a legrosszabb az egészbe, hogy MEG SEM ÉRDEMELTE amit tettél érte.


Tanulópénz volt. Örülj, hogy ennyi idő alatt vége lett.

Nem vagy szánalmas, de elég elvakult lehettél, hogy a fentebb leírtak tudatában is vele maradtál a "végéig".


Végtére is sajnálom, hogy ez történt veled, és csak közhelyes dolgokat írhatnék, azt meg nem szeretném.. de annyit leírok, hogy idővel minden jobb lesz.

2018. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Hiba volt összejönnöd vele. Mégis mit vártál egy ilyen embertől?


Legyél egy kicsit igényesebb, és olvass valami önbizalom növelő könyvet, hogy legközelebb ne legyél ennyire kihasználható!

2018. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a faszit a menekülő utas mondatnál vágtam volna ki a pi.csába, nem még kínlódok vele később is.
2018. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
"ha nincs ló, jó a szamár is" - tartja a mondás. Te egy nagy CSACSI vagy sajna :D
2018. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a helyzet, hogy nem voltál elég jó, hanem hogy túlságosan naiv/ buta vagy, vagy remélem inkább csak voltál. Legyen ez tanulópénz( mindenki megfizetni ám), de a legfontosabb hogy mindemellett becsüld önmagad, ne vádold magad, tanulj belőle...
2018. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom. A szerelem vakít, szokták mondani.

Te nem is akartad eddig észrevenni, hogy játszik veled. Ha az ember a semmiért kiteszi a lelkét azt általában kihasználják és nem becsülik meg. Nem szabad olyan emberrel ilyennek lenni aki nem tett érted semmit.

Fel a fejjel az idő begyógyítja és máskor fontold meg kihez vagy jó.

2018. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Valamiért nagyon megérintett a történeted... Talán mert hasonló velem is történt.

Igen, egy naív nő vagy, de biztos vagyok benne, hogy valami gyerekkori sérülés okozta ezt nálad. Legalábbis nálam így van. Rossz a kötődési minta. Ha nem lenne igazam, akkor elnézést kérek.

Sokkal jobbat érdemelsz ennél a phaszkalapnál és hidd el, amint rendbe teszed magad, megtalál az igaz szerelem.

2018. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!