Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma reggel elkezdett kattogni...

Ma reggel elkezdett kattogni a külső winchesterem (maxell) aztán már a laptopom se ismeri fel. Nagyon bosszant a dolog! Mitől krepálhatott be a vinyóm?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel elvesztettem minden adatomat! Pedig vigyáztam rá, nem dobáltam, nem esett le. Alig egy éve vettem, oké van rá garancia, de az adatokat nem pótolja semmi. Miért ilyen szarok a vinyók!!!!! ÁÁÁÁghhhrrrr!!!!

2012. máj. 13. 20:06
 1/1 cipi8 ***** válasza:
Sajnos nem örök életűek , a tiéd csapágyas vagy motorhibás lett a leírtak alapján! Nekem az 1 éves vinyómon lett már 2 gyenge és 1 rossz szektor pedig én is normálisan bánok velük. De utoljára az egyik Seagate-m szintén motoros lett ami kb 3 évet volt használva olyan napi átlag 10-12 órát. Azért én is ki fogom mindig az ilyen gyatra szarokat! Felhívom a boltot hogy bad sectoros a vinyóm az első 15 GB-ban és mondják hogy itt még nem cserélik gariba várjak még vele hogy rosszabbodik-e a helyzet és majd csak akkor lehet cserélni hát elégggé meleg éghajlatra küldtem a boltost de mind1. Úgy bírtam csak normálisan telepíteni rá hogy levágtam azt a rossz részt. Pedig régen annyi 4-5 éves vinyóm volt és egyiknél sem volt soha semmi gáz csak hát kicsik voltak és mit kezdjek egy halom 40-60GB-osokkkal?
2012. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!