Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ilyen semmisége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ilyen semmiségeken kattogni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve vagyunk együtt a pasimmal, és nagyon szeretjük egymást. Az összecsiszolódás gördülékenyen ment, nincsenek olyan dolgai, és szerintem nekem sem, amiket nem lehet tolerálni, vagy nehezítené az együttélést stb. Szóval akár jó is lehetne a történet.


Az elmúlt pár hétben azonban előjött olyan dolgokkal, hogy megváltoztam, de leginkább "változtatásokat viszek a kapcsolatba". Ezalatt olyan dolgokat ért, ami teljesen abszurd, beszélni róla is időpocsékolás. Pl.: valamiről nem őt kérdeztem meg először, hanem a tesómat, mivel ő mozog otthon a témában, és nem a barátom, hiszen neki az a foglalkozása. Másik példa: először úgy volt, hogy nem szeretnék a szakmámban dolgozni, csak befejezni a sulit, majd rájöttem, hogy mégis, mivel élvezetes és nem utolsó sorban anyagilag nagyon jó. A legdurvább, hogy miért nem szóltam neki, hogy átmegyek a boltba, ami egyébként 2 perc tőlünk. Ezeket mind tragédiaként éli meg, hogy "változtatok", és ez eddig nem volt így. Ő ettől nagyon rosszul érzi magát, bunkóskodik is velem, mindezt kényszermosollyal, hogy minden oké. Ezekkel a magyarázkodásokkal és kínlódásokkal pedig órák mennek el a semmibe.


Ha valakinek van esetleg valami ötlete, h miért csinálja, azt megköszönném.


2016. aug. 31. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem valamin szorong. Félt téged, vagy neki vannak félelmei, de biztos nem normális a szitu...


Próbáld vele megbeszélni, hogy ő mit szeretne...

2016. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy megpróbál kisajátítani, teljesen bezárni, uralkodni rajtad. Az én expasim volt hasonló, ha nem tudod kivívni a normális keretek közötti önállóságodat, akkor ez halálra van ítélve. Vigyázz magadra!
2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most azért rendesen megijedtem.:(

Furcsa is, h eddig ment a jópofi meg a mézesmáz, de már nem olyan kedves amióta "változtatást viszek a kapcsolatba".

2016. aug. 31. 14:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egészséges viselkedés.
2016. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ezek valóban változások, még ha kicsik is, akkor úgy érzi, hogy kezdesz tőle elhidegülni.

Mondjuk nálunk ha valaki boltba megy, alap illem, hogy szólunk a családnak: "Átszaladok a boltba, neked hozzak valamit?"

2016. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy nem volt itthon akkor, amikor átmentem. Csak később mondtam neki a telefonban, hogy voltam vásárolni is. Erre megkérdezte, hogy miért nem írtam meg...
2016. aug. 31. 14:49
 7/13 Szergej55 ***** válasza:
Ez gáz.
2016. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Beszéld meg vele.Amúgy le merem fogadni,hogy ő volt már úgy boltban,hogy nem írta meg neked előre..Húha..Válóok

Próbáld vele megbeszélni,hogy az ilyeneken ne akadjon fent.

2016. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze próbáltam már vele beszélni, de csak védekezett. Mintha nem tudná, mennyire odáig vagyok érte meg vissza. De tudja.
2016. aug. 31. 15:52
 10/13 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ezzel a férfival soha nem lesz jó kapcsolatod.Most mindegy hogy birtoklási vágya van vagy féltékeny,illetve bizonytalan magában vagy a kapcsolatotokban.A lényeg nem felnőtt módjára viselkedik.Nem bízik sem magában sem benned.Az ilyen emberrel nem öröm együtt élni hanem csupa probléma.Szerintem keress olyat akivel boldog vagy,ellenkező esetben magadra vállalhatod egy pszichiáter szerepét.
2016. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!