Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkizésben tényleg hanyagolju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkizésben tényleg hanyagoljuk a pasikat?

Figyelt kérdés
A párom sem szereti a lelkizést. Voltak férfi ismerőseim régebben akikkel nagyon jól elbeszélgettünk. Majd jött egy hullám, beszélni akartam mi nyomja a lelkem és észrevettem hogy akkor jobban mellőztek. Barátnőkkel ilyen gond nincs.

2018. okt. 31. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul van megfogalmazva a kérdés. Illetve a leírásban más színezetet nyer... Mindenesetre engem nem hanyagolnak és én is vevő vagyok rájuk. Kiskorom óta több a lány barátom, mint a fiú. A barátnőim nagy örömére...
2018. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párommal simán tudok lelkizős témákról beszélgetni. De te választottad a párodat, talán nem őt kellett volna.
2018. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondolod, hogy minden férfi egyforma? Valaki szereti és valaki nem. Ez ilyen egyszerű.
2018. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az sem mindegy, mit értesz lelkizés alatt. A nyakló nélküli picsogást senki sem szereti (nők sem), de egy érzelmileg egészséges férfival el lehet beszélgetni lelki kérdésekről is.
2018. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha olyan pasival vagy akivel nem lehet, akkor érdemes elgondolkodni. Mert ha most nem is, későbbiek során lesz belőle problémád. Persze nem azt mondom hogy hajtsd el, vagy ilyesmi. Én pasiként, ha egy nővel nem tudnék lelki dolgokról beszélgetni, nem érne sokat az egész. És más dolog igen, hogy mit jelent a lelkizés. Ha pl. valaki folyamatosan a panaszait tolja a másikra, az nem feltétlen az, akkor érthető hogy a pasi inkább elmegy meccset nézni
2018. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy pasi vagy egy lány nem tud az érzelmeiről beszélni vagy nem képes meghallgatni a párja érzéseit az valószínűleg érzelmi emocionális szempontból még nem nőtt fel. Ha valaki érzelmileg jó állapotban van akkor tud nyíltan beszélni az érzéseiről. Én is találkoztam már olyan lánnyal aki nem tudott az érzéseiről beszélni, végül kiderült, hogy durván önbizalom hiánya van, amit mindig is leplezni próbált mások előtt.



A kérdésedre visszatérve, ne hanyagold a pasikat a lelkizésben vannak olyanok akik tudnak beszélni az érzéseikről és érdeklik őket másik érzései is.


22/F

2018. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!