Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Újra össze jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szicu kérdése:

Mi legyen? Újra össze jöjjek vele, vagy inkább hanyagoljuk a témát? Nem igazán tudom mi legyen velünk.

Figyelt kérdés
A lényeg ,hogy k.b. 3 hónapja szakítottam a barátommal, és egy jó ideig nem is beszéltünk, viszont egy pár napja újra felvette velem a kapcsolatot, és felmerült benne ,hogy adjunk egymásnak még egy esélyt ,de én eléggé tartok tőle,hogy mi lenne. Szerintetek mi legyen?

2014. febr. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugorj ki az ablakon. Megteszed?

Komolyan nem értem, mit vártok ilyenkor? Nyilván majd idegenek fognak értelmes és használható segítséget nyújtani, mikor fogalmunk sincs a kapcsolatotokról, a szakításotokról, a személyiségetekről stb.


A legértelmesebb dolog az, hogy ha látsz esélyt az újrakezdésre, akkor néhányszor találkoztok egy kávéra, beszélgettek, aztán majd TE eldöntöd, nem mi.

2014. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudnánk, miért mentetek szét -.- (pontosabban, miért hagytad ott)
2014. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

szerintem a töltött káposztán kívül semmi sem jó újramelegítve.. de ez a te döntésed.


ha még is az új esélynél döntötök akkor előtte helyre kell tenni az előző kapcsolatban szerzett sérüléseket, sérelmeket amik a személyiség jegyeitekből adódtak. mindketten valszeg támaszkodtatok a másikra és szívtátok egymás energiáját. ez ilyen tipikus kapcsolati probléma.


érdemes lenne mindent átbeszélni mielőtt bármiféle új esélyről beszélgetünk.

az új esélyhez új személyiség kell. egy olyan aki tisztában van a jó és rossz tulajdonságaival és tesz folyamatosan a haláláig a rosszak ellen.

persze összelehet jönni nosztalgiából is úgy, hogy semmin sem változtattok érdemben.

2014. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért szakítottatok?
2014. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a párod és a szakítás okait/körülményeit. Nekünk mi alapján kellene dönteni és különben is, miért mi döntsük el?
2014. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok, ő 23, és azért szakítottam vele, mert rajtakaptam, hogy a hátam mögött randizgat más lányokkal is, mellesleg csak ő volt az, aki felvetette a témát, de ő tisztában van azzal, hogy nagyon sokat kell bizonyítson ahhoz, hogy újra össze jöjjek vele. Megbocsátani egyenlőre nem tudok, de ezzel ő is tisztában van. Azt mondta megváltozott... Hétfőn kiderül mennyire. Én félek a találkozástól, nem tudom, hogyan reagálok majd ha meglátom, mindenesetre egyszer úgy is meg kell beszélni a történteket.
2014. febr. 21. 06:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyszer csal, többször is fog. Nem is gondolkoznék rajta.

23F

2014. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!