Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nőnek tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek tényleg van egyszerre több udvarlója is? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Mert ha például végigsétálok az utcán (bár nem főváros, de megyeszékhely és egyetemváros), akkor nem látok olyan sok feltűnően gyönyörű lányt, akikért azt gondolnám, hogy egész férfisereg verseng. A többség inkább átlagos.

Ezen az oldalon is szinte minden női válaszoló írja, hogy gyakran leszólítják őket, folyamatosan próbálkoznak náluk.

Mi ennek az oka? Sok átlagos férfinek miért okoz akkora gondot a párkeresés, amikor egy átlagos vagy akár átlag alatti nőknek elvileg több hódolója is akad?


2018. okt. 31. 19:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnál kérlek képet, hogy neked milyen lány átlagos?
2018. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk mint Arya a GoT-ból. Persze, tudom, színésznő és sok képen ki is van sminkelve. De smink nélkül őt például átlagos külsejűnek tartom.

[link]

2018. okt. 31. 19:40
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akik odajönnek az utcán, többnyire balhés, roma származású "úriemberek", vagy lecsúszott középkorú munkások. Ha ők udvarlóknak számítanak, akkor akad néhány. :D
2018. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Sztm ő kevesebb mint átlagos.
2018. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
4.: nekem nő létemre kifejezetten tetszik. Ha pasi lennék, baromira bejönne. Unom a klónokat, amik mostanában futnak. Huncut tekintet, csini pofi, nagyon cuki az a lány.
2018. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen az oldalon is szinte minden női válaszoló írja, hogy gyakran leszólítják őket, folyamatosan próbálkoznak náluk."


Ha ez szerinted valóban így van, akkor kérlek, hogy linkelj be ide 5-6 ilyen hozzászólást.


Köszönöm.

2018. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

En eppen arrol tettem fel kerdest, hogy engem miert nem szolit le senki!!

Es egy udvarlom sincsen.

Mar tobb mint egy eve!

2018. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha udvarlónak számít az is, aki csak meg akar fektetni mert az van a lábam között ami, akkor mondhatjuk igaznak az állítást...
2018. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden női válaszoló, hanem a negatív incelek válaszolják, h "már az átlaglányon is fürtökben lógnak a pasik", meg h "egy nap 20-30 pasi szólítja le őket" és hasonlókat.

Ma én is kaptam néhánymegbámulást, a szokottnál jobban ki voltam öltözve a munkám miatt, de ezek csak a puncimnak szóltak az aluliskolázott tuskóktól. Ritka az, mikor akár egy visszamosolyt ki tudok csikarni valakiből.

Nincs sorbanállás udvarlók terén, a puncivadászokat pedig nem nevezném annak.

2018. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és átlagos nő vagyok, másfél éve nincs senkim. A legutóbbi kapcsolatom előtt 2 évig voltam egyedül.
2018. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!