Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik a nőket szidják és bizonygatják, hogy minden nőnek egyszerre legalább öt udvarlója van, azok honnan veszik ezt az adatot?

Figyelt kérdés

Nekem van párom, éppen ezért látszik rajtam, hogy nem vagyok nyitott semmire, nincs is egyetlen udvarlóm sam (nem, nem csak nem veszem észre őket, hanem tényleg nincs).

Konkrétan tegnap emiatt lehazugoztak, hogy ne etessem őket, biztos nekem is tízfős sleppem van férfiakból.

Komolyan, ennyire elkeseredettek, elvakultak, hogy a saját hazugságaikat is elhiszik? Vagy mi célból fröcsögnek itt egyesek egész nap?

Azt várják, hogy majd a kormány kötelező barátnőt utal ki nekik, ha már ők maguk farokfotó küldözgetésen kívül nem képesek máshogy nőkkel kommunikációt létesíteni?


2017. okt. 26. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Te aztán nagyon zabos vagy mert hazugságon kaptunk.
2017. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Csak a 10/10-es nőket veszik nőszámba... azokat meg persze úton-útfélen leszólítják, és van napi szinten 3-5 udvarló akkor is, ha az elmebetegeket meg a "sunáználak"-okat nem számolják bele.
2017. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Én szingli vagyok, mégis évente egy-két fő kezdeményez nálam :D szerintem ők átlagos lány alatt is a bőven felettieket értik, akikért tényleg odavannak a férfiak. Vagy amit mondogatni szoktak, hogy nem vesszük észre mert nem tetszik nekünk a kezdeményező. Hát bocsánat, csak észreveszem ha kezdeményeznek :D


Rájuk kell hagyni, nekik egyszerűbb kifogásokat gyártani meg hamis világképben élni. Addig se saját magukkal kell foglalkozniuk

2017. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3.: igazad van, tényleg rájuk kell hagyni, úgyis csak a képzelt világukban élnek, nem az én dolgom ezen változtatni és nem is tudnék.
2017. okt. 26. 10:00
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom abból gondolják, hogy a legtöbb csajt a legtöbb esetben több férfival is lehet látni beszélgetni, sétálgatni, a képeik alatt 150-300 like van aminek nagyja férfi stb. Plusz állandóan a telefonjukat nyomkodják, többnyire a messengeren írkálgatnak és irgalmatlanul kopog a kijelzőn az ujjuk. Valószínűsíthetően nem mindig a barátnőikkel, mert azokkal találkozgatnak vagy fél órákt telefonálnak.


Valószínűleg innen erednek ezek a gondolatok.


Én erre a feltételezésre konkrét példákat is tudok az életemből, de arra is, hogy tényleg senki nem csapta a szelet a lánynak évekig. Szóval van ennek igazság alapja, de nem lehet minden lányra ráhúzni.

2017. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1.: komoly szövegértési gondjaid vannak.
2017. okt. 26. 10:05
 7/21 A kérdező kommentje:
5.: igen, itt a gond. Ti ezeket a szuper extrovertált, műkörömmel kopogó libákat gondoljátok csak nőnek, akiknek többszáz kedvelés van a fotójukon
2017. okt. 26. 10:06
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Azért a legtöbb lánynak nincs 200 like a fényképén meg nincsenek nyálcsorgató férfi kommentek alatta... Vagy az is lehet, hogy az én ismerősi körömben a lányokra nem ez jellemző, mert nem a kacsaszájas szolis vonalat követik
2017. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Honnan? Biztos forrásból:)) Ülnek a gép előtt begubózva és ez jár a fejükben:) Végül, meg győzik magukat, hogy nincs értelme az ismerkedésnek, mert minden nőt, egy focicsapatnyi pasi rajong körül:) Egy idő után, már biztosak abban, hogy erről, olvastak statisztikákat:))) Másik oldalt meg várják a nők, valaki merjen már hozzájuk szólni:)))
2017. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lazy Lover, ne irogass már levelet. Nem lépek be semmilyen erotikus facebook csoportba
2017. okt. 26. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!