Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Kezdenél olyan férfival aki meg van róla győződve hogy az egész világ csak az ő fejében "játszódik le", tehát csak képzeli a valóságot?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább úgy érzem hogy ez a helyzet, holott régebben idegenekedtem ettől a gondolattól.
2018. nov. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha te lennél Isten. Az általad elképzelt valóság egyik teremtménye pedig mint uránoszi farkas kommentel a gyk-n és ugyan arra képes, hogy elképzelje a valóságot és annak a teremtményei is ugyan arra képesek és így tovább. Egy könyvben le van írva, hogy az Isten magához hasonlóvá teremtette az embert. Egy másik könyvben meg, hogy az univerzum saját magát teremtette meg. Akárhogy is, egyik teória sem valószínűtlenebb, mint a másik.... szerintem.
2018. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez így van akkor képzeld már azt hogy lesz valakid
2018. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha ez az egész csak a te fejedben játszódik le, akkor teljesen mindegy, hogy én mit válaszolok, hiszen ez a válasz is csak belőled jön... Miért akarsz párt az álomalakodnak, ha úgyis egyedül vagy az abszolút valóságban?
2018. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, no, a sok alkohol utóhatása.
2018. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ehhez képzelj el még egy barátnőt, aki elfogad téged olyannak, amilyen vagy és meg van oldva a problémád. :)
2018. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:

Így van!

Ezért felesleges kifelé mutogatni, figyelj befelé hiszen rajtad áll mi történik.

2018. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!