Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a párkapcsolat körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a párkapcsolat körül forog az egész világ?

Figyelt kérdés

A környezetemben sokan amint párkapcsolatba kerülnek, a külvilág megszűnik számukra, és csak a párjukra figyelnek. Egyik osztálytársam és egyben barátnőm is, amióta barátja van, nem érdekli senki, csak a barátjával lóg minden szünetben. Pedig eddig az egész osztállyal jóban volt, most már csak én vagyok a barátja, a többiek bem tudták ezt elviselni.

Aztán itt van a nővérem. Kicsi korunktól nagyon jóban voltunk, rengeteget beszéltünk, suli után szinte szeánszként leültünk, és elbeszélgettünk-röhögtünk egy-két órát, megbeszéltük a napi eseményeket. Nos, fél éve van barátja, és ennek hatására alig van itthon, amikor hazajön, Facebookon lóg, a barátjával chatel, amikor próbálok beszélni hozzá, nem reagál. Most komolyan ennyire el kell felejteni mindent, ha pasid/csajod van? Engem nagyon bánt, főleg a nővérem viselkedése. Még sok ilyen példát ismerek, és nem értem. Tudom, hogy fontos a párkapcsolat, na de másra már nem is lehet figyelni?

Ti is ezt tapasztaljátok?


2013. jún. 6. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha lesz barátod/barátnőd és szereted, akkor rájössz, hogy miért is ilyenek :)
2013. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Csak addig megy így, míg el nem oszlik a lila köd.
2013. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én ilyet biztosan nem fogok csinálni. Amíg a barátommal leszek, addig természetesen vele foglalkozok, de ha hazajövök, nem róla fogok áradozni a családomnak, hanem velük is beszélgetek!
2013. jún. 6. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
#2:Nem rózsaszín?:)
2013. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak akik csak akkor boldogok, ha valakinek a valakijeként emlegetik őket. úgy érzik csak ez határozza meg őket.

Mások meg úgy vannak vele, hogy enélkül is találnak bőven értelmet az életüknek.

2013. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nemfogodmegtudni

Nem, lila.

2013. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva.


Nem azt értettem ezalatt, hogy senki mással nem lehet törődni, csak hogy ha az ember átéli a szerelmet, akkor megérti, hogy miért lesz hirtelen annyira fontos a másik.

2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezek amit leírtál együtt járás,

az egyensúlyt meg kellene találni, suliban nem is jó ilyet fent tartani, de ezt mindenki maga döntse el,

amikor kicsit alább hagy a szerelem, akkor változnak majd, a tesőddal majd egyszer talén rendeződik a dolog, de ki tudja ez sem törvényszerű

amúgy a világ a szex körül forog, ez mindenben benne van N

2013. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dalmuschkaaa válasza:
Ez embertől függő, hogy ki hogyan kezeli ezt a helyzetet. Nekem is van barátom, de még mindig ugyanannyit foglalkozok a többiekkel is. Lehet h mindkét oldalról le kellett mondanom egy egy talit a másik miatt, de sztem ez így normális.
2013. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!