Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetlen ember hiányától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen ember hiányától üressé válik az egész világ?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egy darabig. Míg fel nem dolgozod.
2016. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
52%
Egy darabig biztosan, de majd elmúlik.
2016. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hiába lesz nála jobb, elérhetőbb, az érzés csak halványulni fog, mivel nem bántott meg soha. Amit annak is hittem, később kiderült annak úgy volt rendjén.
2016. okt. 6. 23:01
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
A világ ezt leszámítva is üres.
2016. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos igen, üressé válik minden egy időre, de majd fokozatosan kitisztul. Én is a folyamat végét várom már...
2016. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
én is a folyamat végét várom... olyan típus vagyok, hogy akit egyszer életem részévé tettem, nem tudom kitörölni, még ha tudom, hogy már csak lehúzna a személy...
2016. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kitartás nekünk, fel a fejjel!
2016. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, de majd elmúlik.


Inkább a szenvedés, mint egy csak szex kapcsolat, menjen a pcsba minden hazug ígérgető.

2016. okt. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze, de csak akkor ha a köré az egy ember köré építetted a világodat... Ami valljuk be nem túl egészséges dolog... Sosem értettem és talán sose fogom megérteni azokat az embereket akik ha kapcsolatba kerülnek elfelejtik mindazt ami addig az életük volt... Na ők járnak így...
2016. okt. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy ember hiányától azért nem semmisül meg a tér-idő kontinuum. Na, mi a nyomja a májad?
2016. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!