Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lettem újabban kapósabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lettem újabban kapósabb a kolléganőim közt? Munkahelyen a nők között ilyen gyorsan terjed az információ?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok új helyen. Hét nővel dolgozom együtt.

Napi szinten kapcsolatban vagyok velük, néhány szót váltunk, azonban javában munkáról. A nők persze gyakran fecsegnek egymással más témákról is, de ehhez nem csatlakozom, maximum elmondom a véleményem, persze csak ha kérdeznek.


Alapvetően nem vagyok kíváncsi másokra, sőt sokan sztoikusnak vélnek. Ismerősökkel laza vagyok, de egy idegennel akitől egyébként nem akarok semmit nem kérdezősködöm, úgy vagyok ezzel, hogy nincs dolgom vele.


Két hete a HR-es lánnyal véletlen találkoztunk egy helyen. Akkor megtetszett. Felszedtem, végül pedig aznap éjjel nálam kötött ki.

Mondtam neki, hogy nem tervezek hosszabb távra, nincs kapcsolati ambícióm. Ha gondolja lehetünk szexhaverok. Akkor nevetett. Másnap hívott, hogy ráérek-e? Ekkor én nevettem.


Azóta 2-3 naponta feljön a lakásomra. Azt mondja jó velem. Vele is az.


Néha beszél magáról. Persze elég pletykás, így az irodában mindenki tudja, hogy összejárunk.

Azóta viszont megváltoztak velem szemben majdnem mindannyian. Nem értem miért. Sokkal közvetlenebbek, kérdezősködnek rólam, többet mosolyognak rám. Egyszerűen furcsák. Mintha nem volnék többé közönyös és úgy néz ki, hogy ismerkedni szeretnének. Én nem különösen.


Nem igazán értem a nagy változást. Gondoltam már több dologra is.

Nem vagyok jóképű. Munka közben nyers vagyok velük, ritkán azért szólok, jókat szoktak nevetni, de a kelleténél többet nem beszélek.

Szerintem nem igazán értenek engem.

Azt meg én nem értem, hogy most mitől nyíltak meg felém, és miért kérdezősködnek rólam? Miért akarnak jobban megismerni?

Ketten is láthatóan úgy közelednek felém mint akik akarnak tőlem valamit.

Talán beszélt a HR-es lány arról, hogy milyen velem szexelni? Ilyen fontos lenne ez? Vagy féltékenyek egymásra, esetleg zavarja őket, hogy egyedül a HR-es lány felé közeledtem? Azt hiszik bennük nem látom a nőt? Miért ilyenek?

Ezer kérdés fogalmazódott meg bennem.

Nem értem a nőket. Nem is bánom.



2018. nov. 1. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki tudja, hogy hatalmas a farkad és úgy nyalsz, hogy az delikvens segge bekapja a lepedőt. Biztos kéne egy szelet a tortából.

32/f

2018. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Heten vagytok, abból egy külön HR-es pozícióban... Nyers és sztoikus vagy... aha.

Ha el akarod terjeszteni, hogy mekkora szexisten csávó vagy, kevésbé gyanús sztorikat találj ki.

2018. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, korod?
2018. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak kiéhezett nők, ha akarod használd ki.


Nem tudom erre a kérdésre mégis milyen választ vársz.

2018. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD TE BALÁZSKA IKERTESÓJA VAGY?
2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!