Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg annyira különleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg annyira különleges, ha egy lánynak zöld szeme van?

Figyelt kérdés
Nagyon irigylem a barátnőmet, mert zöld szemei vannak és elmondása szerint vonzza a férfitekinteteket, meg én is tapasztaltam már ezt, amikor vele vagyok, sőt többször hallottam, mikor dicsérik is neki. Tényleg ennyire különleges és szép a zöld szem?
2018. nov. 1. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen John Deer zöld? Mert az traktorban is szép, nemhogy szemben :D

32/f

2018. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem zöld a szemem, és tök sokszor megdicsérik a nők. Szóval ez mindkét nemnél így van
2018. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy mennyire különleges, mivel nem láttam, de úgy tudom, hogy a zöld szem a legkevésbé gyakori szemszín.
2018. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
számomra nem
2018. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Számomra egy meleg barna szempár a legvonzóbb a nőnél. Nekem zöld szemeim vannak férfiként és egyáltalán nem érzem előnyét.
2018. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a szép, mély, meleg, barna szempár a kedvencem, amiben jól el lehet merülni :) De lehet, másnak a zöld különleges. Different strokes for different folks.
2018. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem barna van, sosem keltette fel senki figyelmét, semmi különlegeset nem látok benne, a körülöttem lévők többségének barna.:/

Neki viszont tényleg sokan megnézik, észreveszik milyen szép.

2018. nov. 1. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy is a legritkább szemszín a világon, legalábbis az a tiszta smaragd zöld.


Nekem ilyen zöldeskék szemem van és senki se mondta, hogy csúnya, egyik nemből sem.

2018. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy különleges, de szerintem is az a legszebb, főleg, hogy kevés van.

Bár én úgy vettem észre, hogy a kékszeműek a legvonzóbbak.

Másrészt nekem is az van, párszor már mondták, hogy milyen szép, de ennyi.

2018. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem elenk zold szemem van. Szoktak dicserni, de mar megszoktam. Neha szeretnek vilagoskeket.
2018. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!