Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha lány létemre nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha lány létemre nem járok pedi-manikűr, kozmetikushoz? Elsősorban férfiak véleménye érdekel.18L

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést,egy fiúról aki rendszeresen eljár pedikűröshöz,manikűröshöz,kozmetikushoz,masszőrhöz,szoliba...Aztán eszembe jutott,hogy lány létemre én egyikhez sem megyek.

Jelenthet-e bármiféle hátrányt ez,akár párkapcsolati szempontból? A fiúk/férfiak jobban preferálják azokat a lányokat akik adnak az ilyesmire?

Tanulok, pénzem se lenne folyamatosan ezekre a dolgokra, ha van is,sajnálom erre költeni, inkább veszek magamnak valami dolgot,amire szükségem van vagy kell a hobbimhoz,legutoljára gyűjtöttem egy jobb fényképezőre és most egy jó bicikli a cél.

Életemben kétszer voltam kozmetikusnál akkor is csak azért,hogy szedje ki a szemöldököm, azóta megtanultam magamnak is formásra szedni.

Körmöm sose volt megcsinálva manikűrössel, általában én festem magamnak ki szimplán,ahogy illik az öltözékemhez.Bőrrömmel kapcsolatban se voltam sehol, nem igazán vagyok pattis,csak a mensis napokon, tisztálkodom rendszeresen.

A sminkek közül is csak az alapokat használom,ha nagyon előjönnek a pattik rakok alapozót,vagy ha készülök valami nagyobb rendezvényre, általában csak szempillaspirált használok mert szeretem kiemelni a szempilláim. Esetleg még buli vagy ilyen helyekre kihúzom macskásra a szemem és ennyi.

Szolizni csak tavasztól a napon szoktam, sportolni imádok ezért is kell az új bicikli.

Nem érzem magam alapból csúnyának, de kellene-e ezeket beiktassam a napjaimba(a kérdésben szereplő dolgokat)hogy 'jobb nő ' legyek? Vagy ezek ellenére is lehetek olyan jó mint akik folyamatosan használják ezeket a dolgokat?


2015. febr. 18. 14:40
1 2
 1/18 CptTomato ***** válasza:
78%

TL;DR


Nem baj nem érdekel....hidegen hagy.


F/27

2015. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem kell ez ahhoz hogy jó nő legyél :) f25
2015. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal jobb mintha heti szinten 10 cm-s műkörmökkel jelennél meg. Nem gond az ilyen, nyugi.
2015. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy ha lehet normális válaszokat írjatok.Bár nem tudom ezen az oldalon már mennyire vannak olyanok akik normálisan tudnak írni.
2015. febr. 18. 14:43
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Ez nagyon egyszerű.Akinek van pénze,az megy ide-oda rendszeresen.Akinek nincs sok pénze csak nagy ritkán,vagy soha.Ha neked is lenne mindenre,te is elmennél.
2015. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Nem! Ha te igy erzed jol magad akkor nem. Mellesleg sok pasi a termeszetes lanyokat szereti, beleertve magamat is, akinek pedig nem a termeszetes kell, az tudjuk mire megy.. Mivel nem a kulsobe szeret bele egy ep eszu, hanem a belsobe.
2015. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Akkor sem mentem mikor lett volna rá pénzem. Írtam is,hogy mikor volt is, nagyobb összeg nálam valami más dolgot vettem magamnak,valahogy sosem vitt rá a hajlam hogy elmenjek,ha itthon is eltudom intézni saját magam.

Egyébként meg szeretek divatosan öltözködni, de sosem voltam az a kirívó stílusú.

A válaszokból akkor kijelenthetem azt,hogy egy ilyen lány is tud annyira vonzó lenni,mint akinek mindig tökéletes a külseje?

2015. febr. 18. 14:48
 8/18 anonim válasza:
Természetesen!
2015. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteget sportoltam,bicajoztam,uszodába jártam. Nem voltam soha életemben körmösnél, kozmetikába is csak néhányszor arctisztítás és szemöldők miatt. Fodrászhoz már gyakrabban járok de vágatni mert törik a hajam de nem festetek. Szoliba egyszer voltam még 4.gimibe,de rájöttem hogy klausztrofobiás vagyok ezért alig vártam hogy leteljen az a néhány perc.

Nem gáz egyáltalán, ha saját magad ápolod magad (van egy kis tehetséged is hozzá) attol még lehetsz szép és ápolt és kívánatos. A férfiak nagyrésze nem foglalkozik olyannal hogy kilakkozta a körmöd (te vagy manikürös).XD

Mükörmök előnytelenek. Talán a rendszeres arctisztítással szebb a bőrőd ha zsíros de rendszeres szaunázással is tudod szépen tisztítani ha szaunázás után picit megnyomogatod magadnak.

23/L

2015. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igaz, nem vagyok férfi, de....

DEHOGY BAJ!!! Sőt!


Én sem járok pedi-manikűröshöz. Fodrászhoz is csak évente egyszer max, mikor megigazítják. Magamnak festem a hajam és a szemöldököm. A szemöldököm sokan dícsérik, hogy szép a formája stb...


Szoliba tavasszal néha megyek, hogy felkészítsem a bőröm a nyárra picit. De az elmúlt 2 évben sajnáltam rá a pénzt, így nem voltam. Remélem idén lesz rá keret.

Sminkelni sem nagyon szoktam. Csak szempilla spirált, ahogy te is. Buliban szemceruza. Néha szájfény. A púdertől és alapozótól kipattogok ezért csak akkor használom, ha nagyon muszáj.


6 éve van párom és nem csak ő szokott megdicsérni, hogy csinos vagyok. (Nem vagyok szép, de azért ronda sem.)


A húgom viszont rengeteg pénzt költ magára ilyen helyeken és szinte semmivel sem kap több bókot, mint én.

El lehet menni, persze, de nem ettől lesz valaki jó nő.

26N

2015. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!