Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy eddig csak Nagy vezetéknevű pasiaim voltak?

Figyelt kérdés
A másodiknál még csak érdekesnek találtam a dolgot, a harmadiknál pedig már magyon furcsáltam,, az a durva, hogy a masodiknál és az elsőnél sem tudtam egyik vezetéknevét sem mivel neten jöttünk össze, és kb a találkozás előtt pár nappal mondtuk el egymás teljes nevét. Ha elmesélem valakinek senki nem gondolja túl furcsának mert gyakori név, na de mindhárom... nekem fura :D bár ez a mostani kapcsolatom már hosszútávú és remélem örökre szóló.
2018. nov. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
De, tényleg rendkívül furcsa. Kismillió Nagy vezetéknevű férfi és nő él Magyarország. Mégis mit szeretnél, milyen következtetést vonjunk le ebből?
2018. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmi aurád bevonzza őket.
2018. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

A "Nagy" a leggyakoribb vezetéknév az országban, szóval nem furcsa :D


Maradjunk annyiban, hogy "meglepő véletlen"

2018. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan ez a helyzet csak Kiss el :D furcsàltam én is, nekem is a 3. van most de biztos nem “örökre szól”

22f

2018. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakori vezeteknev, volt mar dolgom nekem is eddig harom olyan lannyal, akinek Nagy volt a vezetekneve.
2018. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát furcsa véletlen az biztos.

Hiába a leggyakoribb vezetéknév, akkor is sokkal többen vannak, akik nem ezt a nevet viselik. Még a lakosság 5%-át sem teszik ki, és abba még nők is, gyerekek is vannak.

2018. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!