Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez mentális betegség? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mentális betegség? Van okom félni hogy nem kerek?

Figyelt kérdés
29 éves nő közel 30, plüssel alszik, ölelgeti és puszilgatja alvásnál meg magához szorítja

2018. aug. 5. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül, lehet egy le nem szakadás a gyerekkorról is.Egyedül él?
2018. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem egyedül
2018. aug. 5. 23:26
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Van okod félni, igen.
2018. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok mentálisan beteg,de speciel 32 évesen vett nekem párom egy plüss macit, mikor el kellett 2 hétre utaznia.Nem puszilgattam meg olelgettem,de simán betettem a párom helyére éjszakánként 😂
2018. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
1%
#5: Te azzal a 2 méteres színes bőrű benga állattal kevered a "macit", aranyom.
2018. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Igen, jól írtad a kulcsszavaknál: nem normális!
2018. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Alapvetően nem azzal van a baj, hogy 30 plüssel alszik, hanem hogy "ölelgeti és puszilgatja alvásnál meg magához szorítja". Az, hogy van okod félni, túlzás, de lelkileg biztos, hogy nincs rendben nála valami.
2018. aug. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Én 23 vagyok, de kiskorom óta úgy alszom, hogy egy plüsst ölelek alvásnál. Nincsen mentális bajom és a páromat se zavarja szóval nem érdekel, ha valaki hülyének néz, mindenkinek van valami megszokott dolga, nem feltétlenül mentális bajhoz kell ezt kötni.
2018. aug. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Hat szerintem nem egy szokvanyos dolog, de ha vki gyerek (akar) marad(ni) az ott kezdodik h orias kisagyban alszik es pelenkazza magat. (Nem vicc,lattam ilyen dokumentumfilmet).

Ami a 29eves novel tortenik -amennyiben mas hulyesege nincs- az egy gyerekkori beidegzodes amit 28eve csinal elalvas elott, gondot nem okoz vele senkinek.

A parom ugy aludt el kicsi koraban h szopta az ujjat es a masik kezevel a fulcimpajat gyurmazta es begyurogette a hallojarathoz. Siman megcsinalja ha pl vezetes kozben nagyon faradt. Nem az ujjszopast:))) rohogok rajta egy jot es annyi.

2018. aug. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Nincs mit félni, csupán csak A, vagy gyerekes; B, vagy hiányzik neki valami és így pótolja.
2018. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!