Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi tényleg, komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tényleg, komolyan vonzódik egy nőhöz akkor milyen okai lehetnek szerintetek, hogy meghátrál?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy csak beleképzeltem ezt az egészet, ezt a szikrát...

De, ha annyira érezte amennyire én is akkor egyáltalán van kifogás, hogy végül még sem úgy alakította, hogy megtörténjen?



2018. nov. 2. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

El is mondod miről van szó vagy találjuk ki?

32/f

2018. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Az Isten szerelmére. Miről van szó? Csak szexet akartál, hulyitett majd kihatralt?
2018. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Nagyjából...

Állandó flört, több perces szemezések... tényleg úgy éreztem, hogy kishíján lángra kapok akármilyen nevetségesen is hangzik ez...

Bejelöl facebookon, kétszer beszéltünk, egy szót sem arról, hogy találkozzunk és ennyi. Többet nem keresett. Nem értem miért...

2018. nov. 2. 23:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsen megoldandó probléma inkább arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek egy férfi (persze, ha ő is ezt érezte), miért nem tesz azért, hogy megtörténjen? Milyen okai lehetnek?
2018. nov. 2. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Van valakije, csak ego polír lehettél. Vagy akar, de egy kibaxott színész és tudja, hogy a lexarom stílusa miatt már tocsogsz. Jól tudja.
2018. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy csak te hiszed azt, hogy odavolt érted. Valójában nem, hisz akkor nem lépne le.
2018. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy csak lehetnél a barátja. Hát félreértetted a jelzéseit na.

32/f

2018. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Szeretem az ilyen jellegű kérdéseket, ide amúgy gondolatolvasók járnak fel.

Önbizalomnövelés volt csak a flört, menet közben más tetszett meg neki, most már rondának lát, mert megváltozott az ízlése, beszari, szerelmes beléd, csak fél az érzéseitől, rájött, hogy a fiúkat szereti, meglátta, hogy púpos a hátad, megérezte, hogy milyen büdöset fingasz

honnan tudjuk?

2018. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet, pláne, hogy sem az nem derül ki, hogy mit csinált, amit te vonzalomként értékelsz a részéről, sem az, hogy te erre mit léptél, hogy legyen is belőle valami.


- ő komolyan közeledett feléd, de te passzív voltál, nem mutattál elég érdeklődést és elment a kedve a további ismerkedéstől

- van más nő is a képben

- csak magát szórakoztatja, az egoját fényezi

- kesvel, de nem vonzódik, csak te érted félre


Kommunikáció nélkül csak kitalálósdit lehet játszani. Ha szeretnél tőle valamit, akkor beszélj veke.

2018. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármi lehet...


Nálam olyan volt hogy megláttam egy számomra taszító tulajdonságot a nőben, és ezután leépítettem.

2018. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!