Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "szépek a szemeid", "jó apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szépek a szemeid", "jó apa lennél" stb. minden esetben baráti megjegyzések egy nőtől?

Figyelt kérdés

A múltkor tettem fel ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Azóta történt egy s más, és szeretnék további ötleteket, meglátásokat kérni. Személyesen is elköszöntem a kolléganőtől, beszélgetés közben hirtelen a nyakamba borult, viszonylag hosszabb ideig simogattuk egymás hátát, és elkezdett sírni, én töröltem le a könnyeit. Mondta, hogy nagyon fogok hiányozni, többször is simogatta a felkaromat, miközben a szemembe nézett, és mondogatta, hogy vigyázzak magamra. Közölte, hogy még ad majd egy másik ajándékot is, és amikor kiderült, hogy én is megyek egy szakmai rendezvényre, ahol egy másik kollégánk is fellép, akkor a kolléganőm kijelentette, hogy megkéri őt, hogy vigye el, és nevetve hozzátette, hogy a másik srác úgyis tudni fogja, hogy nem miatta viteti el magát, mert amikor megtudta, hogy a másik illető is részt vesz ezen az eseményen, akkor még nem mondta neki, hogy ő is elmenne. És amikor megkérdezte, hogy mit hozzon, mondtam neki, hogy sütit, és megígérte, hogy vagy hoz, vagy ha nem tud eljönni, akkor küld. Többször is majdnem elpityeredett, aztán a vége felé mondta, hogy szépek a szemeim, és hogy minden megvan bennem, ami kell, jó apa lenne belőlem. Erre nem tudtam mit reagálni, nem mondhattam el neki, hogy vonzódom hozzá. Nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel, fogalmam sincs, hogy az ő részéről mit tételezzek fel. Valamiféle kötődést biztosan érez irántam, csak annyira zavaros számomra ez az egész, nem igazán értek az ilyesmihez, és úgy csak még bonyolultabb a helyzet, hogy ő nem független. Nem tudom, mit láthatok bele a szituációba, és mit nem, teljesen tanácstalan vagyok, ezért is örülnék, ha valaki tudna mondani valami értelmeset.



2018. nov. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem dicsérem meg a szemét egy olyan embernek, aki nem tetszik.

Miért agyalod túl?

Tetszel neki.

2018. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Azért, mert nem egyedülálló, és nem akarok beégni, hogy elmondom neki az érzéseimet, ha esetleg tévedek, és csak én látok bele a helyzetbe olyasmit, amit nem kellene.
2018. nov. 2. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, de én olyan embereknek is mondok ilyet, akitől egyébként nem akarok semmit. Viszont a ti esetetekben nekem úgy tűnik, hogy több is van. Nyilván nem kell egyből szerelmet vallanod neki, de szerintem nyugodtan elhívhatod randira, aztán meglátod mi sül ki belőle.
2018. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ez mit jelent! Helyette nem fogjuk tudni megmondani. Ne legyél gyáva! Ez még nem beégés.
2018. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Az emberek sokszor hazudnak, volt olyan, aki mindent tagadott, amikor rákérdeztem nála, hogy mi az igazság, szóval inkább próbálnék "külsősöktől" tanácsot kapni.
2018. nov. 2. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben azt mondanám, hogy párkapcsolatot akar veled.

No de jelenleg ő mással van párkapcsolatban!


Én a helyedben alkalmat keresnék rá, hogy négyszemközt nyugodtan beszélgessünk. Érdeklődnék az élete örömei-gondjai felől és óvatosan kipuhatolnám, hogy a párjával hogy s mint vannak. Ha pedig annyira rossz az a kapcsolat, akkor miért nem váltak külön.


Szerintem ez a nő vagy hülyít téged, vagy ő maga se tudja mit akar (téged is akar, meg a párját is és most hezitál).

2018. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Igazából volt, hogy szóba került pl. a párkapcsolat, és bár apróságok voltak, de többször nyilatkozott negatívan, mint pozitívan, viszont azt is tudom, hogy tervezik új lakás vásárlását stb., szóval semmit sem értek igazán. Másrészt igen, nekem is eszembe jutott az, hogy mi van, ha csak manipulál és hülyít, de van pár dolog, ami ez ellen szól. Pl. megtörtént, hogy csak nekem hozott be sütit, vagy saját kezűleg készített nekem egy pepecselősen elkészíthető ajándékot, vagy volt, hogy az utolsó napokban elvileg csak azért ment be a munkahelyre, hogy még velem ebédelhessen, és ezt nekem egy másik kolléganő mondta. Meg ha elkezd a nyakamba borulva sírni, aztán utána többször is úgy simogatja a karomat, hogy közben a szemembe néz (ami szerintem eléggé félreérthető is tud lenni), azzal nekem mit árthat? Szóval ha így akar hülyíteni, akkor elég furcsán csinálja, legalábbis szerintem.
2018. nov. 2. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit árthat, hogy fülig szerelmes leszel benne, és nagyon fog fájni, amikor visszautasít. Vagy ha nem utasít vissza, akkor egyik randitokon mondjuk váratlanul felbukkan a férje.
2018. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!