Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogott le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogott le a barátom hosszú percekig?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy felülök, mert egymás mellett feküdtünk, erre visszahúzott maga mellé, és a lábaival összekulcsolta a lábamat, hogy ne tudjak mozogni. Mondtam hogy engedjen, de vagy 5 percig nem engedett. Azt mondta az a jó ha vele vagyok.
2018. nov. 3. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fő a párkapcsolatban a kommunikáció.
2018. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre azt mondta hogy az a jó ha mellette vagyok.
2018. nov. 3. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Oké, akkor tőlünk mit vársz?


Lehet, hogy egy súlyos degeneratív idegrendszeri betegségben szenved, és görcsöt kapott, ami miatt nem tudott elengedni, de a rövid távú memóriája sérülése miatt nem emlékszik az egészre



Ez most jobb?

2018. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs gond az idegrendszerével, direkt csinálta, mert nem ez volt az első ilyen.
2018. nov. 3. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egy volt barátnőm csinált ilyet, hogy szó szerint rám akaszkodott. Persze én voltam az erősebb és fel bírtam kelni, de átkulcsolt, akaszkodott belém. Elég ijesztő volt. A beteges ragaszkodás fizikai kifejeződését látom ebben
2018. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2018. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Tudja, hogy azt élvezed, hogy xarba se veszi az akaratod, és élvezed, ha aláz egy kicsit.

Majd rájön, hogy te az a típus vagy, aki kéri az ostort, és néha jól meg is ver. Először szex közben, aztán szex helyett.

2018. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ilyesmiről hogy lehet kérdést kiírni? Miért nézett át a barátom sréhen a hűtő felett?
2018. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

"Mert nem ez volt az első ilyen"


Tudjuk. 5 millió kérdést írtál már ki a témában.

2018. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem szabadna korlátoznia semmiben. Főleg ha erőfölényben van.

Ez elég erőszakos magatartás, hogy az akaratod ellenére korlátoz.

Ha neked ez jó...

2018. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!