Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 érdekesség a 40 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 érdekesség a 40 feletti nőkről. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 3. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Félelmetes, éjsötét hülyeség az egész úgy, ahogy van.
2018. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Harminc fölött én is ilyen voltam, kivirultam és nagyon tudtam élni. Most negyven fölött egy kicsit elfáradtam. Talán kevesebbet kellene itt lógnom :-) Nincs jó hatással a gyakori az egészéges emberi pszichére.
2018. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora bullshit halmazt is rég olvastam. Mondjuk az első pontban volt egy féligazság, a negyvenes nők valóban boszorkánnyá válnak. :DDD
2018. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Az a véleményem, hogyha rászánok 20 percet akkor én is tudok ilyen semmitmondó általánosító cikket 10 pontba összehordani szinte bármiről.. Nincs semmi értelme.
2018. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez micsoda?Ráadásul azzal a sonkavillantó örömlányszerű nővel.
2018. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

A környezetemben élő 40-esekre ez nem mondhatnám, hogy igaz lenne. De örülök annak, akire alkalmazható a jellemzés :)


Viszont a cikk alján a "hasonló cikkek" rész elég sokatmondó, nem tudom, ez mindenkinek ugyanazokat hozza-e fel, de ha ezek a hasonlóak, akkor az általad linkelt cikk valóságtartalmát is átértékelném a helyedben :D


"Hasonló cikkek:


Ez az ókori szerkezet bizonyítja, hogy nem volt evolúció, és az emberi idővonal is egy nagy hazugság


Szabadkőművesek Európája? A kontinens valójában több száz éve egy maroknyi ember kezében van?!"


A magyarság őskeresztény nép volt? Elhallgatott tények ősvallásunkról, megtérésünkről!"

2018. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3,5,6,7,8,10 igaz ram, de a cikk maga iszonyatos. Mintha egy kozepiskolas irta volna, vagyis lelopta mas oldalakrol.
2018. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bsszus a fészbúk megváltoztatta a dizájnját? Esküszöm azt hittem gyakorira léptem be.
2018. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor en egy 40eves no vagyok 20eves letemre, az onbizalmat leszamitva. ezt onismeretnek hivjak. barmely korban gyakorolhatod.
2018. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem egy nagyszam cikk. Írtak vmit h a negyvenesnek örüljenek.

Ami igaz h fogytán az idejük atertekelik a dolgokat odafigyelnek a jóra és ki használják a lehetőségeket. Már nincs tétje. A korral való szpast nem írtak bele!

2018. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!