Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a személyiségük és ne a külsejük alapján ítéljék meg és válasszák őket, miközben ők maguk döntik el ránézésre egy nőről, hogy milyen ember?

Figyelt kérdés

"Onnan vesszük kedves előző, hogy megnéztük a képeit. Ahogyan pózol és amilyen "maszkot" visel, arról pont meg lehet állapítani alap dolgokat, amik a lényére, a komplett személyiségére utal.


Túl sok smink, ami divatos, csak éppen neki nem áll jól, mert a smink lényege az volna, hogy javítson a külsőn, és ne elfedje meg maszkírozza el magát teljesen. Ezt a lányt tutira nem ismernéd fel smink nélkül, akkora lenne a különbség. És az a sokkoló, hogy tonnányi vakolattal sem ugrotta meg az átlagos és a szép közötti mércét.


Túl sok szoli,...soroljam? Ez egy tipikus pénzéhes csaj. Ha neked ennyiből nem jött le, akkor miből jönne le? Beszélgess vele, aztán úgyis meglátod."


Ehhez a kérdéshez érkezett az idézett válasz (a többi se jobb egyébként, maga a kérdés se): https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Szóval, nekem nőként miért kéne felülemelkedni egy férfi külsején, mikor fordított esetben ez nem zavarja őket? Miért kéne pl. egy fogatlan, toprongyos, kövérkés férfinél nem arra gondolnom, hogy ő igénytelen és ilyen férfire nincs szükségem, hanem azon filozofálgatnom, hogy biztos mennyire jó ember?


2018. nov. 3. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Az a különbség, hogy mi férfiak olyan dolgok alapján ítélünk, amik valóban utalnak a nő személyiségére, illetve amik tudatos döntés eredményei és lehet rajtuk változtatni. Ti nők ezzel szemben genetikailag öröklött dolgok, elsősorban magasság vagy arcberendezés alapján, amiknek semmi közük a személyiséghez.

Jöhet a szokásos lepontozás.

2018. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Végeredményben ez a te döntésed, hogy mi számodra elsődleges a párválasztásban, ez nemtől független. Nem csak a férfiak körében igaz, hogy csak a felszínt nézik, de hát első körben a külsejét látod meg a való életben a másikban, nem a személyét. Ha meg van a minimális vonzalom (nem csak külsőség iránti vonzalomra gondolok, hanem mondjuk pl.: humorérzék, egy jó kisugárzás...) utána állsz szóba vele, nem de?! Az viszont tény, hogy ennyi előnye meg van a netes társkeresésnek, nagyobb eséllyel ismered meg a másikat, minthogy először látod. Jelenlegi páromat is a neten ismertem meg, bár akkor még baromságnak tartottam a netes ismerkedést (előtte mindig személyesen ismerkedtem), és csak barátként közeledtem felé. Aztán idővel egyre jobban megkedveltem, már-már beleszerettem a személyébe és szorgalmaztam a személyes találkozót. Találka alkalmával, kezdetben úgy viselkedtem mint egy béna szűz (kicsit zavarban voltam, pedig nem volt a szokásom, pláne olyannal akit már valamennyire ismertem), már akkor el voltam varázsolva, de mikor megláttam lett teljesen végem, esetében ha előbb látom, mint ahogy megismertem volna tuti nem jöttem volna össze vele (nem volt csunya vagy igénytelen, de előtte nem volt az esetem). Szóval számomra igen is fontos a másik személyisége, sőt nem túlzok azt mondani, hogy ő sokkal többet nyújtott számomra, mint az összes exbarátnőm egybe véve. Tudott rám hat pozitív irányban, azóta sokkal nyitottabb vagyok mások felé, bár előtte sem voltam zárkozott típus, de mégis jóval beszédesebb vagyok, aminek örülök :)
2018. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jogosan várom el akkor, mert én totál nem ránézésre döntök arról ki tetszik nekem és ki nem. :D


Első a személyiség. A test van, megöregszik, meghal majd lebomlik a földben. Igaz, a lélek is változhat pozitív és negatív irányba is, de ha negatívba, és az már olyan hogy tűrhetetlen lesz, akkor kuka. Ha nem, akkor meg örülök hogy a párom jobb ember lett, és én is igyekszek jobb ember lenni.


Ez az én meglátásom, véleményem.


F/19

2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!