Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerencsétlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerencsétlenek az olyanok akik már betöltötték a 20-at, de nem volt még párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én sajnos ilyen vagyok, nagyon szerencsétlennek érzem magam emiatt. Főleg hogy sok embernek már 15 éves korunk óta van kapcsolatunk. És ha az egyiknek vége, pár hónap múlva jön a következő.

Én meg 21 éves koromra sem tudtam megismerni egy lányt sem 😕


Szerintetek milyen kinezetű fiúk sikeresek a lányoknál?


2018. nov. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Az a lényeg, hogy MOST van e párkapcsolatuk és nem az, hogy hány volt eddig. Például ha volt egy 5 éves kapcsolatod, aztán 10 évig semmi, az még annál is rosszabb mint ha soha nem lett volna egy kapcsolatod sem.
2018. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Például ha volt egy 5 éves kapcsolatod, aztán 10 évig semmi, az még annál is rosszabb mint ha soha nem lett volna egy kapcsolatod sem."


Ezt nem teljesen értem. Miért rosszabb?

2018. nov. 3. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemrég töltöttem be a 26. életévemet, sok lányt ismertem meg eddig, három jött be igazán de csak azért hogy csalódjak bennük. Mindhárommal komolyan gondoltam a kapcsolatot. Nem kis dolgokon csúszott el a dolog, szóval minden beképzeltség nélkül mondhatom hogy nem voltam hibás. Talán rosszul választok mindig. Olyan mint a lottó. De most nem részletezem.


Még ráérsz komoly kapcsolatot kialakitani, bőven, még én is ráérek. Nincs olyan hogy milyen kinezet jön be, aki beveszi ezt az buta. Eléggé különbözőek vagyunk, más igényekkel. Ne a többség mondja meg mit és hogyan csinálsz.

2018. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
Csak mert másoknak 15 éves koruk körül van, nem azt jelenti, hogy mindegyik igaz, némelyikük hazudik erről, hogy másoknak felvághasson vele. Ráadásul 15 évesen kissé még korai, nem kell sietni. Bőven ráérsz és mások miatt ne akard, nem egy verseny ez. Legyél türelmes, kitartó és bizakodó. Ám ehhez nyilván tenni is kell. Még 25-30 éves kor körül is bőven ráér, főleg hogy 30-40 éves kor között a legtöbb ember a legérettebb és megbízhatóbb is. Olyat is ismerek, aki 40 éves kora felett házasodott meg és lett gyereke és semmi baja nem volt. Na meg nem kötelező a párkapcsolat, nem mindenkinek jön be és van laza kapcsolat is ezen kívül, meg a szexkapcsolaton kívül. A laza kapcsolat hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz, ami a komoly párkapcsolat és a szexkapcsolat között van.
2018. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen nekem sem volt de nem is érdekel.
2018. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2: Azért mert ha soha nem volt még párkapcsolatod, az olyan mint amikor valaki vakon születik. Ha 10 éve nem volt párkapcsolatod, de azelőtt volt egy 5 éves, az olyan mint ha megvakulnál.
2018. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!