Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el kapásból azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el kapásból azt a nőt, aki nem akar párkapcsolatot, de ettől függetlenül vannak igényei/ vágyai, amelyek nem akar elfojtani?

Figyelt kérdés
Szerintem sok nőnek nem adatik meg, hogy "rendes nő" legyen, és nem feltétlenül amiatt, mert erkölcstelen, hanem mert úgy bántak vele azok, akiknek bizalmat szavazott, hogy már képtelen újra esélyt adni. Akkor ilyen esetben ássa el magát a nő, tagadja meg a szükségleteit?
2018. nov. 4. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Mit jelent a rendes nő? Befizeti az adót és nem jár hétköznap piros lakkcipőben?
2018. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

1. menjen pszichológushoz és tegye rendbe az agyát és minden problémáját

2. ahhoz képes, hogy a szexuális vágyait ki akarja élni a pasikon, az előző pasik mégse okoztak neki akkora sérelmet, különben még a pasikat se akarná látni, pl, akit megerőszakoltak

3. mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, a következményekért úgyis ő vállalja a felelősséget

4. de azért remélem az ilyen "nő" nem is akar gyereket, mert nem lenne példás anyuka

2018. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, akinek csak párkapcsolaton belül volt köze férfihoz, és az első, vagy maximum a második férfi mellet meg is állapodott.

Azért használtam idézőjelet...

2018. nov. 4. 18:03
 4/15 Nixi123 válasza:
90%

Pontosan ebben a cipőben járok.

Jelenleg úgy gondolom, nincs szükségem kapcsolatra. Hosszú kapcsolataim voltak, mind pocsékul ért véget. Jelenleg egyedül élek, nem is hiányzik senki hogy itt legyen. Dolgozom, sokat bulizok, barátokkal foglalkozom. Biztosan eljön majd az, akit nekem szánt az ég. Nem keresem görcsösen, vannak akik úgymond udvarolnak, azonban bizalmat nem tudok szavazni senkinek és ezt nem is erőltetem. Azért nem lennék senkivel, csak hogy ne legyek egyedül. Magamat tartom el, tökéletesen megvagyok így.

Van, aki kibérli néha az ágyam, (hozzáteszem ugyanaz az ember, nem váltogatom a partnereim). Ez nekem így jó, nem is szeretnék többet.

Lehet elítélnek emiatt, de emberek vagyunk. Függetlenek, kapcsolatot nem akarunk, csak jól érezzük magunkat.

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es nem hiszem, hogy abnormális dologról lenne szó, ami pszichológust igényel.

És nem is arról van szó, hogy bárkivel, és bármennyi partnerrel összejönne.

Amúgy a 2. pont vége megtörtént eset, bár kapcsolaton belül történt, aztán sok idővel később, egy másik, aki a bizalmába férkőzött, végül a legváratlanabb pillanatban cserben hagyta a nőt és magára hagyta.


A nő nem akar gyereket. A második kapcsolata után pláne nem.

2018. nov. 4. 18:08
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es, teljesen egyetértek. :)

Csak a bulizás nem stimmel, arra nincs igény, de ízlések és pofonok. ;)

2018. nov. 4. 18:11
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Igazából az én felfogásomban a férfi nem tárgy. Nem egy magán vibri, nem egy atm, és úgy általában akinek szétteszem a lábam azt már emberileg sokra tartom és nem tudom csak valami szexuális segédeszközzé degradálni.

Igen én vagy "rendes nő". Csalódtam férfiban, barátban, ábrándultam ki az életből. De ettől bennem megmaradt az, hogy csak olyan férfit választok akiben tisztelem az embert, a férfit és nemcsak az erekcióját. És hogy egy ilyen férfit nem találni csettintésre? Igaz. Vannak vágyaim. Igaz. De én sosem éreztem azt, hogy ezek olyan kontrollálhatatlanul égetőek lennének. Így nem kell "tüzet oltani". Tudok várni arra aki nekem kell, úgy hogy közben nem kell spermazsákokat keresnem maszturbációs eszközként.

Ha bántotak heverd ki! Nyalogasd a sebeid.

Vagy vállald, hogy neked elve egy álló fütyi elég a boldogsághoz.


De ilyen áldozatosdit ne játsz, mert szánalmas.

2018. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném a boldogságomat egy férfitől függővé tenni. Ha Neked erre van szükséged 7-es, akkor sok sikert kívánok a kereséshez, vagy kiváráshoz, de én erre képtelen vagyok. Korábban sem kerestem/ vártam, nem én erőltettem a kapcsolatokat, mégis én húztam a rövidebbet.


A szex pedig csak szex, nem tartozik a tartós boldogsághoz (az enyémhez biztos nem), csupán múló élvezet (ha elég intelligens a két fél), nem kell túldimenzionálni.

2018. nov. 4. 18:24
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én nem ítélem el. Szívesen lennék egy ilyen nő szeretője hosszú távon, mert akkor végre találnék egy olyan "párt", akinek az enyémhez hasonló igényei vannak.
2018. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Ameddig senkit nem versz át, nem használsz ki és kölcsönösen megbeszélt dolog a szexkapcsolat és/vagy egy éjszakás kaland (mert erre utaltál a kérdésedben, csak nem írtad ki), addig nincs ezzel gond. Onnantól van gond, hogy ha előadod, hogy te kapcsolatra vágysz, párt keresel, stb, csak azért, hogy behülyíts valakit. Ennyi. És tök mindegy, hogy nő vagy férfi vagy, ez ugyanolyan okádék dolog. De ameddig kölcsönös megegyezéssel történik ez, addig én nem látok benne problémát. Másnak meg mi köze a te magánéletedhez? Nem kell róla beszélni senkinek és ennyi.
2018. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!