Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemyényetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemyényetek arról, ha valaki az első igazi szerelmével köti össze az életét?

Figyelt kérdés

Nálunk ugyan még nincs szó házasságról, de már 4 éve együtt vagyunk. Én 21, ő 22 éves. Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Őt ez egyáltalán nem zavarja, de én már elgondolkoztam azon, hogy mi lesz ha sok év múlva jövök rá, hogy nem éltem ki magam. Anyukámmal ez volt. 18 évesen ment férjhez, aztán miután elváltak apámmal (bár nem ezért), olyan volt mint valami tini, elfelejtette, hogy gyerekei is vannak...

Szóval nem tudom, mennyire jó ez, de mondjuk jobb alternatívát nem tudok, mert amúgy jól megvagyunk.


2018. nov. 4. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nézd úgy, hogy te veled éled ki magad. Szóló hangszer, nem zenekar.
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

" de én már elgondolkoztam azon, hogy mi lesz ha sok év múlva jövök rá, hogy nem éltem ki magam."

Az ilyen szöveget kiírókat k..ratnám végig a fél várossal, hogy észhez térítsem. Komolyan, ezt akarod? B..szni, mással? Éld ki ezt a pároddal!

Szánalmas.


Egy kapcsolatért minden egyes nap tenni kell mind a két félnek, hogy az működőképes legyen.Anyukádban eleve megvolt ez a gyerekes viselkedés, csak elnyomta magában.


Ha már ez megfogalmazódott benned, akkor szakíts, ennyi. Sz..xelj orrba-szájba vadidegen emberekkel, aztán majd kiégve 30 évesen rádöbbensz, hogy mekkora egy sz..r alak vagy, hogy hagytad a jó lehetőséget elúszni.

2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy sok év múlva jösz rá ki kell élned magad. Ez eleve benne van az emberbe vagy nincs. Anyád élni akart csak nem úgy alakult.
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha mar ilyenen agyalsz, el van bazsva. Komolyan.

A ferjemnek is en vagyok az elso, nekem is o az elso akivel valoban hosszutavnak gondoltam, es semmi ilyen nincs bennunk.

18 evesen jottunk ossze es 6 ev utan se jut ilyen eszunkbe.

2018. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

" de én már elgondolkoztam azon, hogy mi lesz ha sok év múlva jövök rá, hogy nem éltem ki magam" - ez a korszellemben van, hisz mindig van jobb, mindig van újabb, mindig van fantasztikusabb. De honnan tudod, hogy ha most megveszel egy ruhát, akkor holnap vagy a jövő héten nem látsz-e egy még jobbat?


Másrészt: a hídon akkor kell átmenni, ha odaértek. Ha még nincs szó házasságról, akkor felesleges azon pörögni, hogy melyik iskolába íratjátok a gyereket vagy hogy az unokával hogy fogtok fogócskázni a kertben. Éljetek, tapasztaljatok, örüljetek egymásnak, aztán majd elválik, hogy egyáltalán együtt lesztek-e fél-1-5-X év múlva.

2018. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Van, akinek összejön, és van, akinek nem, ennyi. Nem az az érdekes, hogy egy kapcsolat fiatalon meg frissen milyen, mert fiatalon illetve friss kapcsolatban minden szép és jó. Az az érdekesebb kérdés, hogy ugyanezt el fogjátok-e tudni mondani 20-40-60 év múlva is?
2018. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én pont ezt szerettem volna, számomra ez az ideális. Konkrétan mit értünk kiélés alatt? Ha azt, hogy ugrálok kapcsolatból kapcsolatba, még ki akarom próbálni a Józsival/Jucikával, stb. akkor pedig erre nem mindenkinek van igénye. Pl. nekem sem. Nem vagyunk egyformák.

Azt pedig, hogy mennyire tapasztalt valaki az életnek ezen a területén nem egyenesen arányos azzal, hogy hány kapcsolata volt.

2018. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leéltem volna az elsővel, ő nem akarta velem, akkor most mi van? Nem mindenkinek jön össze, ennyi.
2018. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!