Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 eves ferfi 20-22 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 eves ferfi 20-22 eves lannyal mennyire passzol ossze? Nagy korkulombseg ez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Most komolyan ez egy kérdés? :O

Két huszonéves között max 7 év mióta sok?


Agyi érettségben viszont szerintem lehetnek különbségek.

2018. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem nagy korkülönbség. Azt meg, hogy mennyire passzolnak össze azt nem a koruk fogja eldönteni, hanem a személyiségük/jellemük.
2018. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően a kor nem meghatározó. De személyes tapasztalataim alapján nagyon gyerekes érzelmileg a legtöbb 20-25 éves nő. Direkt nem viselkedést írtam, hanem érzelmi attitűdöt, mert attól még viselkedhet normálisan, komolyan, ha az érzelmei instabilak, kiszámíthatatlanok ld. egyik héten szerelmes beléd, másik héten elcsábul, ha épp összekaptatok és kap pár kedves szót egy haverjától, akárkitől. 30 körül már benő a feje lágyuk. 🙂 30f
2018. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
28 éves voltam mikor összejöttem egy 20 éves lánnyal. Érzelmi lobbanékonyság jellemezte, túlreagált dolgokat valamint apróságokon is kiakadt. Nem volt sérülésepárkapcsolat által, ergó sok türelemmel és tanító jelleggel kellett szituációkat megmagyaráznom neki. Azóta 9 év telt el, a feleségem és 2 gyönyörű gyermekünk van. Türelem kérdése mert ezt a fiatal korosztályt az érzelmesség írja le, de sikert érhet el a férfi ha megérti őket és a viselkedésüket,
2018. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, a párom 28 amikor elkezdtünk randizni. Azóta eltelt több mint két év és nagyon jól érezzük magunkat. Korkülönbség miatt még soha nem volt közöttünk félreértés.
2018. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22 éves voltam mikor összejöttem egy 29 éves pasival. Mielőtt megismertem volna úgy gondoltam, hogy ez a korkülönbség elég sok, főleg, hogy sosem éreztem magam elég érettnek a koromhoz(nem felősségvállalásban, vagy az önálló életben, szimplán a személyiségem nem túl komoly). Amikor megismertem teljesen megváltozott a véleményem, azt leszámítva, hogy sokszor panaszkodott, hogy lassan 30 és még sehol nem tart az élete semmiben sem tűnt fel, hogy annyival idősebb lenne. Én jól el voltam vele, aztán végül vége lett a dolognak, mert kiderült végül, hogy elég gerinctelen alak aki próbálja az ellenkezőjét láttatni, de a korkülönbség nem volt akadály.
2018. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
23 L éves vagyok a parom 31F , 7,5 éve vagyunk egyutt
2018. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen jó!
2018. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Sok.

Egy 20 éves lány még gyerek.

2018. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Le lehet pontozni de attól még így van. Már egy 30 év körüli férfi a családot tervezi lakást akar míg egy 20 éves kislány álmodozik hisztizik.
2018. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!