Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kollégád, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kollégád, aki MAXIMÁLISAN hűséges?

Figyelt kérdés

A munkahelyeden látsz valakit, akiről bebizonyosodott, hogy teljesen hűséges?

Honnan látod ezt?



2018. nov. 5. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Van.
2018. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kösz, de a honnan tudod rész lemaradt, így könnyen lehet kamu válasz.
2018. nov. 5. 12:27
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Egy nőről tudok, de az olyan ronda, hogy gondolom senki nem fanyalodik rá. A férjén kívül, de a férjéről is tudom, hogy megcsalta.
2018. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Ahhoz, hogy ezt tudjam, minimum gondolatolvasónak kéne lennem. De nem vagyok az, viszont a kollégáim magánélete sem érdekel ilyen mélységekben.
2018. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok gondolatolvasó, nem töltöm velük a nap összes percét és nem mászok bele a magánéletükbe sem, így nem tudhatom. Csak annyit látok belőlük, amit benn az irodában vagy esetleg egy-egy céges bulin vagy csapatépítőn. Az 5. munkahelyemen vagyok jelenleg, eddig kb 2 olyan kollégám volt az évek során, aki általában kavart valakivel az ilyen eseményeken úgy, hogy otthon volt a párja.
2018. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bence_ ***** válasza:
63%
Hűségnek, hogy van maximuma?
2018. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Van, a legnagyobb pechemre 😁
2018. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6: Ha ezt kérdezed, lehet, hogy neked kevesebb tartozik a hűség fogalmába.... A hűség határa hol van? Nem mindenki szerint ugyanott... a maximum: ami mindenki szerint határon belüli. Így már érthető?
2018. nov. 5. 12:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Halvány fogalmam nincs róla. Azok akik csalnak és ezt nem is titkolják a munkahelyen. Mennek előbb légyottra, vagy egyszerűen behozzák a szeretőt. ők úgy 60-70 százaléka lehet a kollégáknak. Nem egyszer, nem kétszer falaztunk a főnököknek, egymásnak.
2018. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Állítólag van. A főnököm. Nem rég óta ismerem, a párom mondta, hogy hűséges, de nem tudom, kicsit úgy érzem elnyomja a feleségét, kissé öntörvényű ember, ebbe pedig sokszor beleillik a hűtlenség. Bár meg nem mondanám hogy hűséges-e. Velünk gerinces, sosem bántott, a fizum is mindig pontosan jön. Nekem ennyi elég.
2018. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!