Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a nagyon szép emberek sosem igazán humorosak?

Figyelt kérdés

No offense, ez egy egyszerű gondolatmenet. Egy videót néztem és azt vettem észre, hogy aki tényleg humoros volt (nem rajta röhögősen) az sosem kifejezetten szép akár férfi, akár nő.

Ezen kezdtem el gondolkozni és rájöttem, hogy egyetlen szép és vicces embert sem ismerek, akiket szeretek pl humoristák, vagy az ismerősök között aki vicces ők is maximum átlagos kinézetűek, vagy még az sem.

Ti is ezt tapasztaltátok? Esetleg van ellenkező példátok?


2018. nov. 6. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, csak ugye a feltünően szép ember is ritka és az igazán humoros is ritka. A kettő együtt meg nyilván hatványozottan ritka.
2018. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Logikusnak tűnik. De annyira ritka, hogy az egész világon nem tudok egyetlen szép és vicces embert sem?
2018. nov. 6. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ismered az egész világot? Én például nem ismerek egyetlen sebészt sem. Akkor nem is léteznek sebészek? Nekem pl. van nő és férfi ismerősöm is, akik jól néznek ki és van humorérzékük.
2018. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.: nem ismersz sebészt személyesen, de youtubeon például számtalan videót nézhetnél róluk. Így értettem az "egész világot"
2018. nov. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!