Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek ti is, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek ti is, hogy a szép lányok sokkal kedvesebbek is egyben?

Figyelt kérdés

Mindig az az általánosítás, hogy a szép/szebb lányok bunkók...de én ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

A jól kinéző lányok sosem voltak velem bunkók...ellenben az átlagos, vagy kifejezetten ronda csajok hihetetlen milyen parasztul tudnak viselkedni.

Észrevettetek már ti is hasonlót? Sztetek miért lehet?


2011. ápr. 2. 01:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert elégedettek magukkal és kiegyensúlyozottak! Elég tág fogalom a szép,aki az ocsmánykategóriába kerül az biztos fusztrált és ezért bunkó...
2011. ápr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy egyszerű dolog. Ha valaki szépnek születik, annak nem kell energiát fektetni abba, hogy elfogadtassa magát. A csúnya lány teljesen tisztában van vele, hogy milyen és ez nem egy öröm. Sokat küszködik saját magával és képtelen elhinni, hogy bárkinek a közeledése őszinte lehet. Mindent támadásnak vél, hogy kicsúfolják, kinevetik, vagy olyat mondanak neki, amit úgyis tud, hogy ő ronda. Ez egy védekezési ösztön sajnos. A bizalmatlanság feloldásához sokkal több türelem is kell ezért hozzájuk. Nem olyan bunkók ahogy mutatják,sőt sokkal érzékenyebbek mint a szebb arcú lányok. Ne feledd ez egy születési adottság, amiről nem tehetünk, viselnünk viszont muszály.
2011. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó válaszokat adtatok! Megspóroltátok az írást, és örülök, hogy ilyen emberek is vannak itt! +%
2011. ápr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Az első két válasz nagyon jól leírja a helyzetet.
2011. ápr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Egyetértek énis az előzőkkel, de még annyit irnék, hogy én már tapasztaltam azt is, hogy egy(több is van de még csak 1-2 tapasztaltam) csúnya lány nagyon elvan szállva magától, és bunkó is.
2011. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az első 2 válaszolóval, viszont én még hozzátenném, hogy én inkább azt tapasztalom, hogy a szép csajok (nem mindegyik, de sokan) túl nagyra vannak magukkal, és azt hiszik bármit megtehetnek, bárkivel játszhatnak. Persze nem mind ilyen, csak sok ilyen példát láttam már... Pl ha egy szép lány társaságában van egy (utálom ezt a kifejezést, hogy csúnya lány, mert valakinek ő is szép, de így könnyebb kifejezni) csúnya lány, akkor vele nem barátkozik annyira, mert....igazából fogalmam sincs miért. De olyan sok ilyet láttam már hogy...... Van aki meg pont olyan csajokkal barátkozik, akiknél szebb, mert így jobban kitűnhet közülük. Szóval változó, de én eddig a szépségek között a nagyképűekből láttam/ismerem a legtöbbet.. Néhányan mintha istennőnek képzelnék magukat, nagyon felidegesít. Most egyébként lehet azt hiszitek hogy én egy 150 kg-os csúnya lány vagyok, és azért "szidom" így őket, pedig nem, de irritálnak az ilyen csajok, ők is ugyanolyan emberek, mint akárki, nem tudom miért vannak ilyen nagyra magukkal.
2011. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Velem bunkózott már szép lány. Lehet hogy nagyon el volt szállva magától.
2011. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem feltétlenül igaz.

Ismertem szép lányt aki bunkó volt velem és olyan ronda lányt aki kedves volt.

Az ilyen ronda lányok jobban értékelik ha egy fiú beszél velük.

A szép lányok meg el vannak szállva maguktól.

2011. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kivételeket én is tudnék mondani, de most általánosságban beszélek. Én is úgy gondoltam, hogy egy kevésbé szép lány normálisabb, meg jobban örül ha ismerkedek vele. A szépség amúgy is relatív, lehet h más rondának látja, én meg nem...Na és meglepett, hogy többnyire a "ronda" lányok hihetetlenül primitív módon tudnak viselkedni. És tudom, hogy a szép lányokra azt mondják, hogy bunkók, meg el vannak szállva maguktól, de velem soha nem volt még egy szép lány sem bunkó, sőt, nagyon kedves volt mindegyik, még ha nem is jöttem be neki.

Józan ésszel én is azt mondom, hogy ennek fordítva kéne lennie? De én úgy tapasztalom, hogy nem fordítva van

2011. ápr. 2. 09:14
 10/18 anonim ***** válasza:

2.-l egyet értek. Az igaz,hogy a szépség relatív. Más dolog az ápoltság,és megint más hogy valaki mondjuk nem tehet róla,hogy pattanásos,vagy ilyen olyan a haja,bőre,mert van ilyen hogy az ember akármit kipróbál..és bizony az önbizalomba rendesen kárt okozhat,ha hosszú távon fenn áll.

Ha tudunk róla ha nem, egy szép látványt nyújtó emberről előbb feltételezzük hogy a belseje is párhuzamosan jó tulajdonságokkal van felvértezve. Lehet ez akár 3 mp is.

De az is igaz,hogy ez egy oda vissza dolog.

A külső és a belső van hogy párhuzamban van.

Külsőtől független,szerintem vannak emberek,akiken látszik hogy rendben vannak, és ez érezhető is a közelükben. Olyan megnyugtatólag hatnak,és árad belőlük a megértés.

2011. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!