Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elöfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöfordult már valakivel, hogy 1. -2. látásra beleszeretett valakibe, akit többé már nem látott, csak egyszer?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hogy beleszeret az azért tulzás, fellángolás az rendben...de ennek általában pár hét alatt vége is
2008. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, de nem múlik!

Ha én nem éltem volna át, én sem tartanám reális dolognak.

2008. nov. 5. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam volt, hogy 2. látásra, bár ott nem az volt, hogy nem láttam többet, hanem h volt barátja, és nem is akarta lehagyni:S
2008. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ès meddig tartott még elfelejtetted?
2008. nov. 5. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan, hogy találkoztam valakivel februárban és augusztusban még mindig oda meg vissza voltam érte, de aztán szépen el is felejtettem. ezért szerintem csak fellángolás. Menyi ideje nem mulik? (1 válaszadó)
2008. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt! Lehetséges, de azt mondják, hogy az olyan emberekkel nem jó járni..:D (ezt nekem mondták) Mert holnap meglátok egy másik szép lányt, akkor majd vele szeretnék kapcsolatot! Na jó, azért nem így van ez. Én is mondtam annak aki nekem mondta, hogy kissé vicces! De lényegében lehet olyan. Saját példám, 2 éve volt egy lány akibe "beleszerettem" néha most is vissza emlékszek rá (nincs bnőm) de igazából nem szeretnék vele járni. Több olyan lány van akivel járnék, mint akit meglátok, és hűű de jól néz ki^^

Na.. elég hosszúra sikerült!:) De remélem segítettem!:)

2008. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kösz a hozzászólást!

Az a baj,hogy nálam ilyen csak minden 5-6 évben fordul elö.

Kicsit most furcsán hangzik, de nem a szépsége az ami megkapott.(Ha csak a külsöségeket veszem filgyelembe nem igazán szép)

Olyan volt mint ha egy lelkitársammal találkoztam volna. Mint egy nagyon régi, nagyon jól ismert társ.

2008. nov. 5. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Van ez így.Majd elmúlik.Esetleg megpróbálhatod megkeresni,hátha.De közel sem biztos,hogy megéri.
2008. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy teljesen ismeretlen fiúról beszéltem mindenkinek kb 2 hónapig, akit addig csak egyszer láttam...és azzóta a barátom, eltelt már több mint egy év...úgyh szerintem van benne valami, ez csoda szép ne akard h elmúljon
2008. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van most... de nem szerettem bele, csak Én is ugy érzem, h aranyos, meg áhh... Amugy Te fiú vagy lány vagy? És hogy találkoztatok? :)
2008. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!