Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, ő pedig már 36. Sok oka van, de nem lehet köztük semmi, nem is volt, nem is lesz. Ugyanakkor a mai napig nagyon tetszik, immár 6 éve.

Valószínűleg kicsit túl is idealizáltam, mivel annyira nem ismerem.

Gondoltam elmúlik ez majd, de még mindig nem.


Volt már valaki így? Mi lett végül? Mikor múlt el?


2018. nov. 7. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg rajt hagyod a trónuson addig ott is marad.

Egyik évfolyam társam oda volt az apja kollégájáért, már tini kora óta. Az első barátja után úgy alakult, hogy flörtölés után végül lefeküdtek... hát a lány szinte úgy érezte, hogy megerőszakolták, annyira rossz volt vele a szex.

Onnantól a férfira ránézni nem bírt.


Ott van a fejedbe a légbuborék és a kis fantáziáddal táplálod. Aztán lehet a valóság gyökeresen más.

2018. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-esnél a pont.

Én úgy gondolom, a szerelem végső soron egy döntés. Ha nem vagy hajlandó kiirtani őt a fejedből, akkor ez még sokáig így marad... De tényleg az a legnagyobb baj, hogy egy idealizált képért rajongasz, ami valószínűleg egyáltalán nem fedi a valóságot.

Amúgy nekem is volt hasonló. Évekig tartott, életem legnagyobb szerelme volt. Beteljesületlen, pedig mindketten akartuk egymást... Bonyolult, hogy végül miért nem lett belőle semmi. De én évekig dédelgettem az álmot, hogy lehetnénk együtt.

Akkor múlt el, mikor megtudtam, hogy lecserélt, hogy lett egy új nője, aki gyakorlatilag úgy néz ki, mint egy feljavított verzió belőlem. Ez annyira fájt, hogy onnantól több volt bennem a harag, mint a szeretet felé. Erővel emlékeztettem magam, hogy mi minden rosszat okozott nekem (mert ezen kívül volt abból szép számmal, csak azokat mindig szőnyeg alá söpörtem).

Ma már nem szeretem. Ha elém állna, hogy "gyere, a tiéd vagyok", szembe röhögném és elküldeném melegebb éghajlatra.

2018. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog elmúlni, ha hagyod. Ne pazarold rá továb az időd.
2018. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!