Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon emiatt sosem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emiatt sosem fogok tudni tovább lépni?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 27, a legelső baratomat en hagytam ott szo nelkul, mert fiatal voltam, erzelmileg tapasztalatlan. Utanna jott egy nagy szerelem, aki csalt, jatszott, kihasznalt, szakitott, mindig visszatert, azota is folyton ezt kapom vissza az elettol, ha en valakit szeretek, elmenekul, majd visszater. Most megismertem egy sracot, akivel minden olyan gyorsan tortent, dejavu volt, mint het evvel ezelott a nagy szerelmemmel.Elrotottam a nagy langolasommal, tul gyorsan akartam mindent, bar o neki is fontos voltam, de nem tudunk tul surun tallakozni. Neki most vaaltozasok vanak az eleteben, nem akar komoly kapcsolatot, szakitott velem, anelkul hogy mgbeszelte volna. Tudom, hogy az ilyen utan nem kellene sirni, aki szonelkul lelép, de azt nem tudja, hogy terhes lettem az elso egyuttlet utan, nem hittem, hisz sose fordult ilyen velem elo. ez hozzasegitett az erzelmi ingadozasaimhoz, es amikor megtudtam, elekartam mondani, de sehogy sem jott ossze, hogy talalkozzunk. Komolyra akartam forditani a kapcsolatot, konyorogtem, hisztiztem, minden hibat elkovettem, amitol egy ferfi elmenekul. Bar mikor kerdezte, hogy szerelmes vagyoke, letagadtam. Most minden ejjel vele almodom, es csak az jar a fejemben mi lett volna ha. Ha elmondom, hogy szeretem , vagy pont ha hagyom o udvaroljon es nem en kovetelozodom, vagy ha tudna, hogy mi tortent. Voltam mar szorakozni, munkaba fordulok, de megiscsak ez jut eszembe, hog szerettem, terhes voltam, nem tudja. ha komoly kapcsolatban lettunk volna en szerettem volna vallalni es azt hiszem ezt sosem tudom elfelejteni es emiatt ot sem. 7 evnyi csalodottsag utan most erzem azt, hogy mar nem akarok senkit kozel engedni magamhoz, már atlatszo mindenki aki flortolni probal velem....Mindig ugy gondoltam minden okkal tortenik, nem ertem miert kellett teherbe esek, rajojjek hogy ezzel a ferfivel el tudnam kepzelni az eletem, erre o pikpak elhagyjon. Azt hiszem a baratai is befolyasoltak es hiaba irok nem valaszol.
2017. jan. 24. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ismerős a sztori, hogy tényleg látszik hogy nem fogsz tudni ezen csak úgy túllépni.

Arra nem gondoltál még, hogy felkeress egy pszichológust?

A pasival ezt akkor tudod helyrehozni, ha építesz egy időgépet. A pszichológus mégis csak egyszerűbb és olcsóbb.


A legnagyobb baj az, hogy te ez alatt a rövid idő alatt több olyan döntést hoztál, amit utólag láthatóan megbántál, és ezeken nem tudsz túllépni, hogy már nem lehet visszacsinálni. Mi lett volna, ha... De nincs ha. Döntéseket hoztál, következményei vannak, el kell fogadni ami van, és előre kell nézni.

2017. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azért azt írd meg neki, hogy terhes vagy és hogy elveteted. Akármi történik ez azért a másikat is érinti.
2017. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1. Soha ne fuss férfi után, ne írogass neki, ne zaklasd

2. adj időt magadnak míg megemészted.

3. soha ne zárkózz be sok ideig.

4. mindig előre nézz: oké megtörtént ez meg az eddig, jó és rossz élmények, de ELMÚLT! Kár agyalnod rajta.

Tekints a jövőbe! Azon még változtathatsz! Nyiss a világra! ;)

2017. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi ideje voltatok együtt mikor teherbe estél? Valahogy nekem a sztoriból úgy jön le, hogy csak rövid ideje..azt ugye tudod, hogy egy terhesség meg gyerek miatt nem fog beléd szeretni...? Sehova sem vezet ha valaki gyerekkel akarja megfogni a palit.
2017. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismertuk egymast mielott osszejottunk es nem az elso randin fekudtem le vele, de tul gyorsan tortent minden. Es persze hogy nem akartam ezzel megfogni, ne egy gyerek kosson ossze eletem parjaval..de tudtam, hogy o erzelmileg nem tart ott, hogyha ezt elmondom elmenekul..o az a tipus, ha megakarod kotni, kinyilvanitod hogy komolyan akarod megijed, csak arra nem szamitottam mikor meglatom a magzatot, hogy dobog a szive, hogy az bennem mindent megvaltoztat. Soha nem tudom elfelejteni, tudom hogy helyes dontest hoztam es o is ezt akarta volna..de en annyira bezsongtam, hogy igyis eljesztettem. Ha meg most utolag elmondanam akkor is en lennek a rossz, mert ezt elhallgattam, sehogy sem akar jo lenni. Talan idovel megemesztem, talan idovel o is visszater mint a tobbi ferfi es akkor lakatot teszek a szamra.
2017. jan. 24. 13:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Na de most megvan még a gyerek vagy elvetetted? Mert ez nekem a sztoriból nem jön le egyértelműen.
2017. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezért nem tudsz tovább lépni, mert nem is akarsz. Vársz erre a pasira, aki semmit nem akar már tőled, és reméled a csodát, hogy majd visszatalál hozzád magától. Állandóan azt várod, mikor ír, mikor ad egy jelet.


Addig nem is fogsz tudni ebből az egészből kilábalni, amíg nem vagy képes teljes mértékben elfogadni, hogy ez a hajó elúszott, és köztetek soha nem lesz semmi.

2017. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A pasit ki fogod heverni, az abortuszt viszont soha
2017. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kedves utolso, neked is volt abortuszod? es ha az abortusz ehhez a pasihoz kot?
2017. jan. 24. 13:25
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan még nem volt abortuszom, és nem is tervezem a jövőben sem, de azért az utolsó beírás miatt felakadt a szemem elég rendesen.

Az abortusz nem köt senkit senkihez.

Ez csak a te fejedben létezik.


Főként azért, mert még mindig azon kattogsz, hogy ha időben szólsz neki, hogy teherbe ejtett, akkor megértőbb lett volna, amikor hisztiztél, és rá tudtad volna fogni a hormonokra, és akkor nem ijeszted el.

De, akkor is elijed, csak akkor azért, mert terhes vagy.


Így nem lehet leélni egy életet, hogy állandóan azon vergődsz, hogy köztetek kötelék van. Nem, nincs, nem kellesz neki, nem akar tőled semmit. Megvoltál, szex után meg hirtelen nem akart semmi komolyat, és kidobott.

Jó reggelt!

2017. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!