Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi miatt csinálom ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi miatt csinálom ezt a barátnőmmel? Nincs kedvem vele folyton foglalkozni, de ha le akar lépni emiatt tőlem, akkor kétségbe esek.

Figyelt kérdés
Ezt vettem észre, de nem tudok rajta őszintén változtatni... :S Miért lehet ez?
2018. márc. 18. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele folyton foglalkozni, nem kisbaba. Viszont, ha nem vagy szerelmes és nem igényled rendszeresen a társaságát, akkor értelme sincs a kapcsolatnak. Csak azért esel kétségbe, mert félsz, hogy egy stabil pont leválik rólad.
2018. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán szereted, a megszokás beszél belőled. Amúgy miért kéne folyton vele foglalkoznod?! Találja fel magát egyedül is, amikor épp nincs közös programotok.
2018. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt ilyen párom. Egyedül nem tudott mit kezdeni magával, így elvárta, hogy állandóan együtt legyünk. Én sem szerettem a végére, de azért maradtam vlee, mert tudtam, hogyha elhagyom nem hagy békén. Két évig zaklatott utána...
2018. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem tudunk mi minden nap találkozni, de ha mondjuk 2 napig nem írok neki 1 szót sem, nekem az nem gáz, de neki az és el akar hagyni, na akkor megijedek
2018. márc. 18. 08:25
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Amit fentebb leírtak, az mind igaz. Ha nincs igènyed rà, hogy naponta írj neki, akkor igazàból ott nagyon eltèrő igènyekről beszèlhetünk. Nem működik hosszútàvon.
2018. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

B+ én még a szeretőmmel is napi kapcsolatban vagyok, heti 2-3 találkozás, de a köztes időben folyton kapcsolatban vagyunk. Reggel jóreggelt, csók, közben beszélgetések, este ugyanúgy csókkal köszönünk el. Közel négy éve, 40 felett.

Ha te két napig kibírod hogy nem keresed, hagyd békén azt a lányt, találjon olyat akinek fontos.

2018. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Az exem is ilyen volt. Egyszer 5 napig nem beszéltünk mert én nem írtam makacsságból és kíváncsi voltam meddig bírja.

Nem véletlenül az exem

2018. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért két napig egy szót nem beszélni szerintem is fura. Nem kell folyton egymással foglalkozni, mindenkinek van saját élete, de velem még a 3 év alatt egyszer sem fordult elő, hogy ne beszéltünk volna minden nap a párommal, legalább egy kicsit. Amikor üzleti úton van, akkor is besuvasztunk egy esti gyors telefonálást, hogy kivel mi a helyzet. És nem kényszerből, hanem szeretetből. Te tényleg szerelmes vagy? 26/N
2018. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom elképzelni ezt a "nem beszélgetünk 2 napig és az tök jó" hozzáállást, hogy ez így normális.

Ha nagyon érdekel a párod és kötődsz hozzá, akkor ha nem is találkoztok napi szinten (távolság, bokros teendők, akármi miatt), de legalább szerintem az embernek van annyi minimális ingere, hogy megtudja, milyen volt a másik napja.


Szerintem te nem kötődsz hozzá, annyira nem szeretheted mélyen, elvagy vele. Neki ez kevés, és ha ki akar lépni, te berezelsz, mert elvesztheted a biztos támpontodat, a kényelmes status quo-dat.

2018. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pàrom a kapcsolatunk elején ilyen volt de ő kb 2hétig nem keresett és szar érzés volt mivel nélküle mentem programokra is .Én kerestem irtam neki ö folyton lepattintott hogy most ez a dolga most annak segit stb .Ràm nem volt ideje .Aztàn én addig erősködtem mig bevalotta hogy neki nem egyszerű az élete neki folyton melozni kellett nem ugy mint akkor nekem plussz maszekolgatott is ami miattmajdnem szét mentünk .Nem volt közös programok sem.Most màr ső a ragaszkodóbb sok mindenben vàltozott és ràjött hogy nem kell folyton màsokkal foglalkozni.Lehet te nem ragaszkodsz eléggé hozzà vagy neked ennyi sz igényed .Akkor viszont nem illetek össze .
2018. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!