Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kialakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kialakítani egy párkapcsolatban az egyensúlyt?

Figyelt kérdés
Gondolom az első lépés, hogy a két fél magánélete legyen rendben. Nálunk ez jelenleg nincs rendben, egyikünknél sem. Nem tudom, hogy kéne kialakítani a harmóniát. Igazából nem tudom hogy viselkedjek. Vannak dolgok, amik zavarnak, amikkel elégedetlen vagyok, és ha nem mondom, ugye az nem is fog változni. Viszont ha mondom, akkor meg abból van a vita. Szóval nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet. Amikor mondtam, hogy mi nem tetszik, veszekedés lett a vége, amikor meg nem beszéltem teljesen őszintén, hanem úgymond ráhagytam a barátnőmre dolgokat, mert nem akartam még felhozni, vagy nem tudtam hogy hozzam fel, akkor szintén én voltam a hibás, mert miért nem vagyok határozottabb.
2012. márc. 23. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
És ez nagyon nem tetszik, hogy én kerülök mindig rossz színbe, a barátnőm meg olyan, mintha mindig nyeregben lenne. Gondolom ezt nem csak képzelem, hanem így is van. Ez az első kapcsolatom még, szóval tapasztalatlan vagyok.
2012. márc. 23. 16:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak egyszerűen kedves vagyok, nem akarom megbántani feleslegesen, inkább átgondolok egy dolgot jó sokszor, mielőtt elmondom neki. Viszont már volt belőle vita, hogy ő az ilyen kedvességeimet, gyengeségnek értelmezte, tehát azt hitte, azért vagyok kedves, mert nem merek neki ellent mondani. Bár ezt már szerencsére megbeszéltük. Mit tegyek, hogy alakítsak ki egy harmónikus kapcsolatot?

20/F

2012. márc. 23. 16:40
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:

hagyd ra, hagyd ra es hagyd ra!

Rossz not fogtal ki baratom, ha a fentieket nem tartod be akkor pokolla fogja tenni az eletedet.

2012. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

te fogod elhozni az egyensúlyt az erőben! érzem! Az erő veled van ott van mindenütt a madárkákban a felhőben a farkadban és még a puncikban is, és a fűben is!

Te leszel az aki elhozza az egyensúlyt a jóslat szerint!

2012. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!