Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik azt mondják, hogy szeretném magam nőnek érezni egy párkapcsolatban és legyen a férfi férfi azok a hagyományos felállást részesítik előnyben vagy másként értik?

Figyelt kérdés

Lehet én gondolom rosszul, de ezt a kifejezést nem tartom egyenrangúnak a két emberrel szemben. Mintha élvezné az alávetettséget.

Mondjuk, ha egy nőnek van olyan 250 ezer forintos havi jövedelme van jogsija, autója, szeret vezetni a férfinek mondjuk van 160 ezer forintos fizetése és neki nincs jogsija se autója és a vezetés se vonzza. Na most ezek miatt nem érezné magát a nő nőnek? Vagy inkább szellemi, kulturális szintre gondol? Vagy arra, hogy legyen magasabb?


2018. okt. 22. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Ezen általában azt értik, hogy legyen egyenlőség a jogok terén, de amúgy a férfi "tartson előrébb az életben" (egzisztenciálisan).

Szóval az ilyen nőknek egy olyan férfi kell, aki férfiasan és határozottan elér mindent az életben, aztán ha a nőnek az úgy kellemesebb, átmegy papucsba, ha meg úgy az előnyösebb, akkor über-sikeres macsóba.

Csak ugye ilyen a valóságban nincs, ebből erednek a nagy csalódások :D

2018. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Én, amikor azt mondom szeretném nőnek érezni magam a házasságomban, nem ezekre a javakra értem hogy jogsi, jövedelem, autó.

Hanem azt hiányolom hogy nem fogdossa meg a cicim vagy a fenekem csak úgy spontán a konyhában vacsora készítés közben, csak úgy elhalad mögöttem. Azt hiányolom hogy mikor megy dolgozni és mondom neki hogy milyem jól áll neki ez az ing/zakó/nadrág stb., és milyen szexi (kajánul mosolyogva), ő ezt soha nem viszonozza. Azt hiányolom, mikor zuhanyzás után végig nézek rajta, ránézek a meztelen testére és azt mondom hiányzol már... Ez visszafele nincs meg. De nem csapok patáliát, mert ha ezek a dolgok maguktól nincsenek meg, nem érez "késztetést" ezekre, akkor az már rég rossz. Ezt nem megparancsolni kell a férfinek hogy "kívánj!". Mert ezt nem lehet elvárni. Ha nem kíván már hát nem kíván. Nekem ez a gondom, ezért nem érzem nőnek magam a házasságunkban. És igen, szeretném annak érezni magam. Nő vagyok, ilyen vagyok. (2 gyerekünk is van). 7/7 napot tornázom a gyerekek mellett (sokkal fittebb vagyok mint ő) , nemrég csináltattam új frizurát, nem fekszem mellé szőrös lábbal. De nem érzem hogy nőnek tekintene. Többet nem tudok tenni per pillanat.

2018. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem a nemi szerepekről van szó, és nem is értem, miért gondolod, hogy attól alávetettnek kell lenni, mert valaki élvezi, ha nőként bánnak vele. Veled van a baj, ha szerinted úgy kell nőként bánni valakivel, hogy megalázod és kíméletlenül ledominálod.

Inkább azokról a dolgokról van szó, amit az előző válaszoló mondott. Hogy udvaroljon a férfi, kedveskedjen, mint a kapcsolat elején, éreztesse velem, hogy vonzó vagyok számára, hogy tetszem neki, hogy értékesnek tart. Ez nem alávetettség, ez érzelmi igény.

2018. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

#2

Nálunk is ugyanez a helyzet és nagyon nyomasztó, mintha csak azért lenne velem hogy legyen valaki akivel könnyebb tolni a szekeret, szóval akár egy férfivel is élhetne mert az legalább ügyesebb (műszaki dolgok), erősebb(fizikum).

Hiába kedveskedek én is, nem viszonozza, sőt van hogy egyenesen zavarja.

Néha már élni sincs kedvem.

Miért nevelnek bennünket gondoskodó, szerető nőnek ha aztán egyszerűen nincs rá igény.

2018. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt értem alatta, hogy a férfi ne egy hisztis, önállótlan óvodás szintjén legyen.
2018. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én ez alatt azt értem, hogy érzelmileg érezzem magam biztonságban és tekintsem rám, mint nőt, akit kíván.


Semmi köze ahhoz, hogy mit keres és milyen kocsija van. Amíg csak ebben a síkban tudtok gondolkodni, addig sok jót ne reméljetek az életben. Ezzel csak olyan csajokat vonzotok be, akik felületesek és csakis a pénzért, meg a kocsiért mennek



30n

2018. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de én sem nagyon szoktam érteni, ki mire gondol, mikor ilyesmiről beszél. Az előttem szólók válaszai jók, de ezeket inkább úgy szoktam megfogalmazni, hogy szeretet kell, kedvesség, kölcsönös bizalom, meg a szexuális vonzalom kifejeződése. Társnak érzem magam tőle elsősorban, nem "nőnek".
2018. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom, én nőnek érzem magam mindig, akkor is, ha senki nem csöcsörész meg.

Nem volt még olyan, hogy nem éreztem nőnek magam.

2018. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
8-as. Akkor te pontoztál le. 2-es vagyok. Ha válaszoltam úgy ahogy a kérdező kérte (ki mire gondol, SAJÁT érzés/vélemény) akkor azért mert neked nem tetszik amit én érzek, már nyomod is a pirosat. Nőnek érzed magad, de kettőnk közül mégiscsak te vagy a flusztráltabb, ha mínuszolod más őszinte érzését. Én sem azt mondtam csapja pofán a csöcseim és alázzon meg. Ez egyfajta intim, szexuális kívánalomból tett gesztus. Csak elmagyaráztam, hátha nem érted. Más emberek vagyunk, én sem szólom le a te véleményed, ezért kérlek tartsd tiszteletben a másét.
2018. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Cica, nem pontoztalak le. Vagy most vádoljalak vissza, hogy te meg visszapontoztál? Alacsonyabb százalékon vagyok, mint te.


Hány éves vagy, hogy pontozgatás miatt kell nyafizni? Rosszabb lett az életed attól, hogy nem vagy 100-on? Nem fog az életben soha mindenkinek tetszeni a véleményed, és joguk van kifejezni.


Speciel leszarom, hogy kinek nem tetszik, amit mondok. Szerezz te is egy picike, más emberektől független önbizalmat.


Semmi bajom a válaszoddal, csak azon kuncogtam, hogy elképzeltem, hogy lelkileg rosszul vagyok, odajön a férjem, ráver a seggemre, megnyomkodja a mellem, én meg kivirulok, hogy váó, micsoda nő vagyok. Számomra életszerűtlen és egy nyilvános fórumon nem csak a másik seggét nyalhatom, hanem ellenvéleményt is megfogalmazhatok, ahogy az engem lepontozók is megtehetik.

2018. okt. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!