Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar az interneten is felvállani?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, nekem egyáltalán nem a facebook a világ közepe és nem azt kérem hogy minden öt percben posztoljunk ki egy közös képet.. ezt egyáltalán nem szeretném. Engem csak azért érdekel ez a téma annyira mert félek, hogy azért nem szeretné mert estleg van neki mási is. Nyilván oka van ennek, hiszen nem nagy dolog beállítani pár dolgot és már kint is van. Kérdeztem őt már erről és nincs rá normális válasz...

És az sem lehet nagy indok hogy “nem nagy posztolgató”, mivel ez nem igaz, előszeretettel posztolgat, osztogat dolgokat...


Ti mire gondolnátok a helyemben?


2018. nov. 9. 13:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
felvállalni... bocsanat
2018. nov. 9. 13:14
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy tényleg nem érdekli, nem az számít, hogy kihirdesse, vagy nem akarja, hogy valaki megtudja.

De az igazat csak ő tudja...

Hány évesek vagytok amúgy és mióta vagytok együtt?

2018. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Ismered a baratait, szuleit? Ha nem, akkor inkabb ezen aggodj. Ha igen, akkor ne foglalkozz vele.
2018. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, hogy adott esetben a te kedvesed miért nem "vállal fel", de nekem mindig fura ha 2 ember intenzíven használja a fb-t de semmiféle utalás nincsen rá hogy már elköteleződtek egymással.

Lehet az egy kósza családi fotó amin éppencsak félprofilból látszanak, vagy jól elkapott nyaralásemlék távolból, vagy utalás egy kézfogással-karolással vagy bármi hasonló.

2018. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
En azt kaptam,erre hogy ő nem lesz többet kapcsolatban senkivel,egy ev utan sem,uh ez van,vagy elfogadod es ugy lesz ahhogy ő akarja,vagy dobod
2018. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Amiket posztol, az érinti amúgy a magánéletét (család, barátok st.), vagy csak általános dolgokról? Az előző kapcsolatai kint voltak? Nem mindegy ez sem.
2018. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Amikor összejöttem egy lánnyal, engem sem vállalt facebookon. Ha posztoltam valamit, amiben megjelöltem, akkor kitörölte a profiljáról. Kiderült, hogy rajtam kívül még van vagy 5 másik pasija😂
2018. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem jelent semmit kérdező.. de amúgy ez nem a tini kategória..
2018. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem sincs kint kapcsolati állapotom, nem is biztos, hogy valaha volt.


Én úgy gondolom, hogy akivel olyan a viszonyom, az tudja úgyis, mi a szitu, a boltos néni unokájának a szomszédjának az állatorvosának meg úgysincs semmi köze hozzá.

Szerencsére a párom ugyanígy gondolja.

Ha barátai és a családja elől rejteget, az már gyanús. Ha a facebookon nem köti az élete minden részletét a 800 ismerőse orrára, aki közül 30al tartja a kapcsolatot, annak kellene a normálisnak lennie szerintem.

2018. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok ő meg 22 és ez szerintem nem kortól függ, vannak olyanok akik már 40 évesek és mégis kirakják... nem ertem az osszefuggest kedves utolso
2018. nov. 9. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!