Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom válni akar. Nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeréves kérdése:

Párom válni akar. Nem tudtok olyan ingyenes oldalakat az interneten, ahol részletesen kifejthetem a problémámat és válaszolnak is az irásomra? Segitségre van szükségem de eddig semmi.

Figyelt kérdés
Sokszor visszautasitottam a közeledését.Kevés volt az érintés,ölelés,a sex.Magát okolta az miatt,hogy nem közeledtem úgy felé.Majd mikor elárultam az okot,hogy engem mi az ami visszatartott,nem engedett közel hozzá,kifakadt,majd okolni kezdett hogy hamarabb is közölhettem volna vele.Az esik rosszul,hogy egy nehéz helyzetben nem mellém áll,hanem még inkább felerősitette benne azt az érzést,hogy válni akar.Egy gyermekkori traumát cipelek,ezt feltártam előtte és negativ reakciókat váltott ki,nem pedig együttérzést.Félek hogy elvesztem.
2018. júl. 28. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a férjed, és x ideje együtt vagytok..


Telejsen igaza van, hogy ha ezt te végig cipelted és kihatott a szexuáis életetekre, akkor ezt hamarabb kellett volan mondanod neki.

Te egyszerűen nem vontad bele ebbe az egészbe, ő meg nem tudott erről mindvégig semmit, csak azt látta, hogy valami nem ok, nem működik.


Tudod, ha nem mondod el az okát, 0 az esélye kb, hogy megjavuljon. A szex külön kényes téma... Ezt nem egyedül keleltt volna magadban tartanod.


Második fele:

Nem hiszem, hogy a párod a múltod miatt akar válni. A fenti miatt akar válni, mert nincs intimitás, szex köztetek. Írtad, hogy "sokszor visszautasítottam"- tehát ez egy rééégi folyamat, neki pedig lenne rá szükséglete, te pedig inkább szimplán elzárkóztál- tőle is és az egésztől. Bedugtad a fejed a homokba, ahelyett, hogy őszintén leültl volna vele és a megoldani próbáltátok volna. Radásul úgy, hogy ő magátokolta ezért, úgy se szóltált semmit.


Mivel nem máról a holnapra jutott el a férjed magában idáig, most hirtelen nem is várhatsz tőle együtt érzést (komolyna egy válás kell ahhoz, hogy őszinte legyél vele, miért sz.r a szexuális és az intim része a kapcsolatotoknak??)


Neki ez úgy jöhet le, hogy te meg sem próbáltad, hogy ez jobb legyen. Sőt: magadban te elkönyvelted és agyon is tudtad, hogy ez van, és nem is tudsz/akarsz ezen változtatni. Akkor ő most mit tegyen szerinted így utlag ezzel a helyzettel? Azt kommunikálod felé, hogy nem si fogsz ebben változni, és enm is akarsz, mert x dolog történt és ez van.

----


Sajnálom, egy ilyen sérelem egy életre szét tudja cseszni a szexet egy embernél ( gondolok itt a gyerekkori molesztálásra). De tőled is írtó nagy önzőség ezeket megvonni a párodtól. Van barátnőm, akit pl zaklatak/molesztáltak és durva dolgon is átment. Neki sem rózsás a szexuális élete, pláne az exénél nem volt az. A motani kapcsolatában viszont mérföldekkel jobb, és nem engedte magát teljesen a padlóra ezek miatt.


Vlaszolva is, ingyenes oldalt nem tudok.

2018. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helyreigazitás......36 éves férfi vagyok.a párom 30.A kérdésemből ez nem derült ki.elnézést
2018. júl. 28. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy ingyenes oldal, ahol részletesen kifejtetted a problémádat. Válaszoltak is rá. Mit akarsz még?
2018. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,csak arra gondoltam pszchihológusi tanács nagyon sokat segitene a kapcsolatomon,hogy hopgyan is kezeljem ezt a helyzetet.
2018. júl. 28. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy a háziorvoshoz és beutaltatod magad. Vagy keresel orvos válaszol rovatot. Millió van belőle a neten.
2018. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy ha hozzád ment, akkor eleinte jól működött a dolog köztetek, miért csak most kavar be a gyermekkori trauma?

Ha pedig a gyermekkori trauma hatására bizonytalan vagy a nemi identitásodban, crossdresser lettél vagy egyéb perverzióid vannak amiket nem osztottál meg vele az esküvő előtt megértem ha nagyon mérges rád.

2018. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizonytalan a nemi identitásomban,csak egyszerűen a gyermekkori trauma,amit elszenvedtem önhibámon kivül,kihatott mindarra,ami vagyok.Nem igényeltem sokat sem ölelésből,érintésből,mert ott motoszkált bennem a félelem,szégyenérzet.Azért csak most vallottam be neki,mert rákérdezett,hogy miért nem akartam annyiszor őt.Be kellett vallanom,mégha nehéz is volt,de nem akarom elveszteni.Hasonló dolgokat,főleg férfiak nem szivesen vallanak be.Én sem tettem volna,de szeretem a párom,ő életem része,tőle egész minden,de áldozatot kellett hoznom,hogy bevallom.
2018. júl. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!