Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a lány közömbös vagy csak fáradt?

Figyelt kérdés
Három napja szivatják a munkahelyén, leterhelik munkával.Azóta tapasztalom tőle hogy nincs egy kedves mosoly,se egy köszönöm amikor próbálok figyelmesen gondolni rá ..
2018. nov. 9. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kipihente magat, akkor megtudod, hogy mi van.
2018. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amit én mondanék:

Figyelj, megértem, hogy most pocsék napjaid vannak és teljesen átérzem a helyzeted. Nem várom el, hogy kifelé mosolygós legyél, ha rossz a kedved. Megértelek. Én viszont szeretem az őszinteséget, mert ez viszi előre a dolgokat. Ezért szeretném, ha őszintén megmondanád: azért vagy mostanában ilyen velem, mert nem akarsz igazából tőlem semmit, vagy mert most rossz bent a munkában? Nincs rossz válasz, csak az igazat szeretném tudni. Ha nem szeretnél tőlem semmit, tiszteletben fogom tartani és békén hagylak. Ha csak a munka miatt vagy most ilyen, de egyébként kedvelsz, akkor pedig azt is megértem, türelmes leszek és támogatlak. Csak azt szeretném, hogy mondd meg egyenesen, hogy hányadán állunk, mert jelenleg nem tudom értelmezni az iranyodból jövő jeleket.

2018. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztosra veheted, hogy közömbös. Aki nem az, az fáradtan is mosolyog rád, és próbál kedves lenni.

Hagyjuk már ezt a "fáradt vagyok" dumát.

2018. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen jo, hogy ilyen megerto vagy 3-as.

Kepzeld nalam olyan is van, hogy nem akarok senkivel se beszelni, mert annyira agyilag lefarasztanak a melohelyemen.


Es az tuti, ha valaki azt varna el tolem, hogy ilyenkor is mosolyogjak, ahelyett, hogy megertene, hogy most egyedulletre van szuksegem, az elmehet a ...

2018. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es... tudod vannak olyan dolgok, amiket te nem érthetsz meg. Pl emberi kommunikáció. Ha rohadt fáradt vagyok, és tényleg nincs kedvem senivel beszélni, akkor :

"Kedves Peti, nagyon nehéz napom volt és nagyon fáradt vagyok. Kevdes tőled hogy érdeklődsz, ha kipihentem magam jelentkezem. Üdv: Évi."

Látod??? Mennyivel jobb, kedvesebb, és célratörőbb mint flegmázni, és az eszedet játszani? :)

2018. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Es mi van az empatiaval? Ha latom a masikon, hogy ki van, akkor nem zaklatom, hanem megkerdem, akarsz rola beszelni?

Es nem varom el, hogy barmit is mondjon, udvariaskodjon, ha nem akar.

2018. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Látom tényleg nem érted... Ha kedves vagyok, érdeklődöm, neki pedig nincs kedve beszélgetni akkor ezt elküldi amit írtam. Példának okáért. És persze a válasz:

"Kedves Évi, megértelek. Pihend ki magad, majd később folytatjuk. Jó éjt, szép álmokat. Üdv: Peti."


Nah... az a két mondat, kb 1,5 perc összesen. Mégis kultúráltabb, emberibb, és célravezetőbb mint flegmázni, és játszani a "hagyjon engem midnenki békén"-t. Gyakorlatilag ugyanazt jelenti, ha te még nem is látod, mégsem bántó, és mégsem ad okot semmire egyik részről sem. Sajnálom hogy te, és a generációd úgy gondolkodik mint amit írtál. Üdv: Peti. :D

2018. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2 mondatbol megallapitottad, hogy a kerdezonek milyen a kapcsolata, mennyi ideje vannak egyutt. Azt se tudjuk, hogy egyutt elnek-e, vagy hogy hanyszor talalkoztak a 3 nap alatt. = nem tudsz roluk semmit.


Rolam megallapitottad, hogy flegmazok, meg nem ertem, meg az "en generaciom", 42 vagyok es az eletelvem-elni es elni hagyni.


Ertettem amit mondtal, csak ugy latszik, hogy te nem erted, hogy nem mindenki egyforma, nem mindenki ugyanolyan mint te, nem mindenki turi jol a stresszt, es nem mindenki kepes kedves lenni masokkal, amikor eppen minden baja van.

Van akinek a "majd hivlak, ha vege" a legtobb amire telik, es nem azert mert kozombos vagy flegma, hanem ennyire maradt energiaja.


Nem egyszerubb ezt elfogadni, mint masoktol azt varni, hogy a termeszetuk ellenere tegyenek, "kieroszakolni" valamit, ami mondjuk nem termeszetes a masiknak?

2018. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nah... akkor most is önmagad minősítetted. :) Igazából értem én azt, hogy tőled ennyi telik. És azt is, hogy ennyire vagy képes. De gondolom azt te is tudod, hogy el lehet utasítani valakit másképpen is.

Ez nem modorosság, hanem intelligencia és nőiesség kérdése, amiben te a jelek szerint hiányt szenvedsz. :)

2018. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:)
2018. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!