Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a lány közömbös vagy csak fáradt?

Figyelt kérdés
Három napja szivatják a munkahelyén, leterhelik munkával.Azóta tapasztalom tőle hogy nincs egy kedves mosoly,se egy köszönöm amikor próbálok figyelmesen gondolni rá ..
2018. nov. 9. 14:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Olvastam a véleményeket, én úgy vagyok ezzel ha nem akarom hogy a másik azt érezze "leszarom,nem érdekel" akkor akármilyen fáradt vagyok tiszteletből,figyelmességből jelzem a másiknak "Ne haragudj, fáradt vagyok később beszélünk".Főleg ha fontos számomra a másik személye.Ha meg virtuálisan kommunikáltok akkor főleg!!Én ha latom,érzem hogy baj van megszoktam kérdezni hogy "Minden rendben?" ha erre nincs válasz akkor ne várja el tőlem egy nő se hogy megértsem.Ezért vezet a kapcsolatok bukásához a hiányos kommunikáció
2018. nov. 10. 06:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy kell valakire figyelmesen gondolni?
2018. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12esnek:


Talán úgy fogalmaznék röviden.Úgy törődj a másikkkal ahogy elvárnád magad felé is.Kicsit feszítenem kellett a határokat és ahogy látom megtört a jég.

2018. nov. 11. 03:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát
2018. nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!