Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tényleg kövér csajokra nem mondják, hogy kövér, de azokra akiknek éppen egy icipici felesleg van rajtuk, azokra meg igen?

Figyelt kérdés

17-18 éves srácok mondják ezt általában.

Ez elég régóta foglalkoztat ez a kérdés, nem akarok megbántani ezzel senkit.


2010. jún. 25. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedért felelőséget nem vállalunk.
2010. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kövér csajt lekövérezni pofátlanság. Vékony csajt lekövérezni cívódás...:)
2010. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert akiken pici felesleg van, azokat lehet ezzel heccelni. Akin meg sok van, arról egyrészt felesleges mondani, hogy kövér, mert teljesen egyértelmű, másrészt meg nem lehet kényelmes, ha esetleg rádugrik és palacsintává lapít.
2010. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Rám nem mondják, hogy kövér vagyok, pedig 70 kiló vagyok. Ha csinos vagy, ez nem számít, hidd el. De ha mondjuk igénytelen és előnytelen ruhákat választasz és kilóg a szűk felsőből a hájad vagy egy nagyon rövid gatyát veszel fel a husis combodra, akkor azt észreveszik. Amúgy ezek a 17-18 éves fiúk többnyire a vékony, converse-csőgatya párosításban rohangáló, vasalt hajú lányokat szeretik, akik vékonyak és kicsit tucatok. Később majd a "van mit fogni rajta típusokat kezdik el kedvelni.
2010. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na, ezt jól megírtam
2010. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem észre.

Amúgy max. azért lehet, ha így van, mert úgy érzik, hogy a kicsit duci lányoktól el lehetne várni, hogy azt az 5 kilót leadják, és akkor tök jól néznének ki. Az igazán kövér lányokról meg esetleg azt gondolhatják, hogy majd észreveszi ő is, hogy az, és akkor talán észbekap és leadja. Vagy őket nem akarják kritizálni puszta jóindulatból :D Habár nem tudom, hogy kinek mi a kövér...

2010. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Régebben a suliban csinálták ezt az oszt.társak, és furcsállottam, hogy az előttem ülő 120 kilós csajra nem mondanak semmit! :S:)
2010. jún. 25. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
mert ha egy 120 kilósra mondod hogy kövér az bántás, de egy 60 kilósra az csak piszkálódás..általában..vagy csak roszul választott ruhát XD
2010. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mer az előtted levő 120 kilóstól undorodnak. Téged meg sunáznának ha kicsit rádolgoznál :P

Tudod, ha totálkáros vmi azt nem viszed el szervízbe...

2010. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert az icipici felesleget nem olyan nehéz leadni, mint a nagyot, ezért piszkálják, hogy ne "átmenet" legyen, ha már lehet vékony is. Gondolom én. A tényleg kövér lányoknak meg úgyis van elég bajuk valószínűleg (magasvérnyomás, visszér, bokasüllyedés, stb.) Egyébként meg ha nem látszik az a kicsi felesleg, nem lóg ki a felső alól, csípőnaciból, akkor szerintem nem is piszkálnak vele senkit.
2010. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!