Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan akinek a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akinek a saját szülője mondta azt, hogy fiam szőrnyen nézel ki, így egy nőnek sem fogsz kelleni?

Figyelt kérdés

Apám ezt mondta, és azt is, hogy anyával van annyi pénzük, hogy befizetnének egy plasztikai sebészhez aki egy kicsit legalább az orrom és fülem rendbehozná....


Rendben van, hogy nem tetszettem magamnak és valóban botrányosan nézek ki, de nem hittem volna, hogy a szüleim is a szemembe mondják.


Viszont úgy gondolom így tuti elmegyek sebészhez.

22/f


2018. nov. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Balázsnak. Azóta is itt kísért folyton
2018. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit vársz, hogy hitegessenek mikor te is tudod hogy tényleg botrányosan nézel ki?? örülnél inkább neki hogy őszinték, meg még fizetnék is neked a plasztikát. élj a lehetőséggel inkább.
2018. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki a maga módján szép, és mindenki valaki számára szép ès vonzó... mivel mindenkinek más a szép, és sokfélék vagyunk... szerintem a műtét csak pénzkidobás, ráadásul kockázatos is... de ha úgy gondolod, hogy az önbizalmat adna neked, akkor végülis... ezt csak te tudod eldönteni... mindenesetre ha megteszed akkor saját magad miatt tedd, és ne a szüleid miatt... hiszen ez a te tested és nem az övék!
2018. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nagyon szőrös.Nekem a szüleim mondták,hogy ha nem kezdek szőrteleníteni, így senki sem fog rám se nézni.
2018. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!