Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek annak a jelei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek annak a jelei, hogy tetszem a férfinek, vagy ez csak belemagyarázás? (Konkrét példák. )

Figyelt kérdés

- párszor már rajtakaptam, hogy megigazítja az öltözékét, mikor előttem megy, és pontosan tudja, hogy látom hátulról. Pl. feljebb húzza a nadrágját, vagy lejjebb a pulcsiját... Tudom, nem nagy dolog, de klasszikus jel, hogy a férfi "tollászkodik", még ha momentán csak ilyen kicsit is tud változtatni magán, hisz a lehető legjobb színben akar feltűnni egy olyan nő előtt, aki tetszik neki.

- ha mond valamit csak nekem, mikor asztalnál ülünk, akkor általában felém hajolva/dőlve mondja. Elvileg ez is lehet egyfajta ilyen jel, nem tudom.

- amikor egymáshoz szólunk, akkor szinte folyton a fejéhez nyúl. Vagy a hajába túr a tarkójánál, vagy az arcát megérinti valahogy... Másokkal ha szót vált, nincsenek ilyen mozdulatai. (Velem se mindig.) Elvileg ez is lehet ilyen jel.

- egyszer "megviccelt". Tudom, bárki ismerőst megviccelhet az ember, mégis arra kell gondolnom, szerintem max közeli haverját, vagy azt a nőt, aki tetszik neki, viccelne meg úgy, ahogy velem tette. Random ismerőst nem viccelne meg, pedig mi random ismerősök vagyunk (kivéve, ha tetszek neki).


Nem is tudom, most így hirtelen ennyi jut eszembe, mert a többi nagyon általános érvényű és kár lenne belemagyarázni, hogy azért, mert tetszem neki. Ha hülyeség, nyugodtan mondjátok meg, de szerintem ezen jelekből végül is elképzelhető, hogy tetszem neki valamennyire...

Vagy tudtok más, megbízhatóbb jeleket, amiket keressek benne, amikből kiderül, tetszem-e neki vagy nem?


2018. nov. 9. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Menj oda, és próbálj vele úgy kommunikálni, hogy az egyértelműbbé váljon, hogy akarsz tőle valamit, elvégre annyira vágytak a nők az egyenlőségre. Gyakorlatilag bármibe bele lehet látni és magyarázni bármit, sok olyan helyzetbe bele lehet bukni, amikor valami jelnek is vehető, meg nem is. Ha neked tetszik az illető, közeledj hozzá te is, ne csak a sült galambot lesd, hogy majd ő kitalálja a gondolataidat. Éreztesd, hogy te többet szeretnél, akár utalhatsz arra is, hogy örülnél, ha mondjuk elhívna valahová stb.
2018. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaa, egy jelet kifelejtettem. Néha észreveszem, hogy engem néz. De főleg olyankor, amikor nem vagyunk fizikailag közel, hanem messzebb, ergo azt hiszi, biztonságos távolságból tud skubizni... Már, ha tetszek neki, és nem megint csak belemagyarázom.
2018. nov. 9. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ezek a dolgok amiket felsoroltál ilyen kamaszos jellegű belenagyarázások.

Ezzel nem azt mondom hogy nem jössze be neki de az hogy feljebb húzza a nadrágját az szerintem hülyeség hogy miattad.

Én meg a hajtúrást sem feltétlen venném annak mert ha jobban belegondolsz mi nők is gyakran tesszük, (én legalabbis rendszeresen) minden hátsó szándék nélkül, igazításképp.

Az amit kommentbe írtál hogy mondjuk nagyon néz lehet egy jel. Főleg ha hirtelen elkapja a tekintetét amikor ránézel. És ezt mondjuk nem egyszer, hanem sokszor.

De szerintem is azzal többre mész ha beszélgetsz vele. Úgy könnyebben kiderítheted.

2018. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Van egy férfi az életemben, akivel alapból munkakapcsolatban vagyok, de a közös hobbink miatt tavasz óta privát beszélgetéseink is vannak. Rengeteg témát érintettünk (család, párkapcsolat, szex), milliószor csipkelődtünk már egymással, osztottunk meg képeket a másikkal. Személyesen nem találkoztunk még, mivel nem is egy országban élünk, de akkor én mit gondoljak hozzád képest? Ne képzelj bele túl sokat, de ettől még kedvelhet.
2018. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Belemagyarázás. Ez csak annyit jelent, hogy ő tetszik neked.
2018. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

De kommunikáció és konkrét lépések nélkül nincs értelme foglalkozni vele.

Viszont ha neked tetszik, akkor te is kezdeményezhetsz.

2018. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, az őszinteségemért megint lepontoztak a gyk-s hisztis pichák? Végül is mindegy, csak saját magukról állítják ki a szegénységi bizonyítványt, hogy képtelenek elfogadni az igazságot.
2018. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Erős a gyanúm, hogy ezt hiába írtad le. A "modern" nőknek csak a szájuk nagy, de gyávák és lusták kezdeményezni (tisztelet annak a kb. 1-2% kivételnek). A gyk-n is rengeteg a beszari, önbizalomhiányos nőszemély, akik csak arra várnak, hogy majd a fiúk kitalálják a gondolataikat, meg a szőke herceg bekopogtat az ajtajukon, holott azt sem tudja, hogy a világon vannak. Na meg persze sokuknak eleve büdös a munka, nehogy már tenniük is kelljen valamit, kezdeményezzen a férfi, elvégre modern világban élünk, vagy mifene, csak az maradjon a régi, amivel munka van, ami viszont jó, az járjon már alanyi jogon a nőknek.
2018. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!