Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a vágyamat el kéne felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vágyamat el kéne felejtenem? A többi lent

Figyelt kérdés

Apám összejött egy nővel. Lassan 1 éve hogy együtt vannak, és egészen komoly a kapcsolatuk, bár nem hinném, hogy össze fognak költözni, vagy házasodni. Van neki egy korombeli lánya (1 évvel fiatalabb) aki kollégiumba van, mivel másik városba tanul. Volt már szerencsém találkozni vele.


Viszont az a gond, hogy ez a lány iszonyatosan megtetszett nekem. Beszélgettem vele, végig zavarba éreztem magamat, hogy ennyire megőrjít a "szinte" mostohatestvérem. Ő nem mutatott felém semmilyen vonzódást. Viszont eszméletlen csaj, és nem tudok nem kettőnkre gondolni.


Nagyon szégyellem magam emiatt és úgy érzem, hogy ezt

ha magamba fojtom akkor tönkremegyek.


18F


2018. nov. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
és miért nem udvarolsz neki? semmi vérségi kötelék nem akadályoz ebben, azzal meg egy szerelmes ne foglalkozzon, hogy "mit szólnak" - tessék udvarolni és meghódítani a hölgyet.
2018. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek vérbeli kötelék,nem is együtt nőttetek fel,nem lenne gáz,ha lenne vmi.
2018. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még írhattok egy páran hogy mit gondoltok erről. Mert ha tényleg nincs ebbe semmi ellenezhető akkor fogok beszélni a lánnyal. Persze ahhoz kell bátorságot is gyűjtenem még :D
2018. nov. 10. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Bátorság!! csak láncaidat vesztheted! / az oroszlán is hátrál egy kicsit, mielőtt ugrásra készül
2018. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg előtte arra gondoltam, hogy fateromnak elmondom, hogy mégis azért tudjon róla
2018. nov. 10. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek a románcnak semmi akadálya sem lenne... esetleg maga a csaj. Nyugodtan próbáld meg, nyilván tudod, hogy független- e. Aztán majd meglátod... igen, finoman elmondhatod a faterodnak is.
2018. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!