Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogsy kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes vagyok, de a fiú jövőre másik suliba fog járni!

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú az osztályból, aki jövőre már másik suliba fog járni, és eddig egy tapottat sem mertem közeledni hozzá. Töri és ének órára mellém ültették, és akkor jókat röhögtünk, de sztem nem szerelem volt, csak haverság. Hogy derítsem ki, hogy tényleg szeret-e? Megvan a mobilszáma, de nem biztos, hogy jó. :D Nem merem felhívni! Segítsetek!!

Válaszokat előre is köszi! :)


2010. jún. 25. 17:21
 1/6 anonim válasza:
vedd fel msn-re
2010. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér. Vedd fel msn-re vagy hívd el moziba vagy valami. Veszteni nem veszthetsz semmit,hiszen Te is írtad,hogy jövőre másik suleeba fog járni. Ha nem lépnél semmit lehet,hogy soha többet nem látnád viszont és mindig ezen őrlődnél. Sok sikert hozzá!(:
2010. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérd el az msn-jét, akkor tudjátok tartani a kapcsolatot. Megkérheted esetleg az egyik ismerősöd, próbáljon puhatolódzni nála felőled, de ez nem biztos, hogy jó ötlet. Egyébként keresi a társaságod, szokott téged bámulni? Mert ha igen, akkor jó esélyed van.
2010. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :) 1. Sztem nincs MSN-je, vagy ha van, akkor senki sem tud róla. 2. Bámulni nem szokott se engem, se senki mást az osztályból. Ha vmelyik lány (beleértve engem is) szexi rövid ruhákat veszünk fel, akkor természetes, hogy megbámul, de mint feljebb írtam, ez nem csak velem van így...
2010. jún. 25. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
VElem is ez van:(:( De én még csak a teljes nevét se tudom:(
2010. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!