Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy lányhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy lányhoz, akivel egy suliba járok?

Figyelt kérdés
Köszönünk egymásnak de semmi több. Lehet van is neki olyan srác aki tetszik, de konkrétan nem tudom. Hogyan közeledhetnék hozzá? A válaszokat köszönöm!:)
2008. nov. 5. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó, ha köszöntök egymásnak, egyszer kérdezd meg tőle, hogy hogy van. Majd idővel, ha többet akarsz, hívd el valahova, mondjuk egy üditőre, és ha elfogadja és látszik rajta, hogy boldog, akkor már nyerő vagy. :)
2008. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nehogy elhívd valahova, ha csak köszöntök egymásnak! :D a suliban beszélgess vele először egy kicsit, ha látod rajta az érdeklődést, akkor minden nap, és miután már valamennyire jóban vagytok, jobban ismered...na akkor jöhet a randi! hajrá ;)
2008. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam. :/ Hogy majd IDŐVEL hívja el egy üdítőre, sétára, stb. és ha a lány elfogadja és boldog, akkor jó...


1. válaszoló

2008. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!