Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledjek felé? (lány a lányhoz)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledjek felé? (lány a lányhoz)

Figyelt kérdés

Van egy aranyos lány a munkahelyemen, láttam, hogy az érdeklődési köre facebookon férfiak és nők, de már 2 és féléve van barátja.

Érdemes lenne közelednem felé?


egy lány


2011. jún. 22. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :S

Ne tegyél tönkre egy kapcsolatot.

2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem felesleges közeledni, ha kapcsolata van.

A másik meg az, h. a facebook nem jelent semmit, nem biztos, h. biszexuális. Lehet csak úgy értette, h. érdeklik az emberek, nők és férfiak.

2011. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nekem nők az érdeklődési köröm. Mégsem vagyok lezbi. MErt nem párkapcsolatot akarok tőlük (sem), hanem barátkozni pl. Ugyenis ezt is meg lehet adni, társkeresés mellett, hogy barátkoás...és az tök nem félreérthető, ha nőt is bejelöl

2011. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne. nem hiába van fiú barátja.
2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem flörtölj vele, lehet hogy bevesznek harmadiknak. Többre ne számíts.
2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elhagyja a barátja,akkor csapj le rá:)
2011. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
leszbi vagy? :D ne tedd tönkre a kapcsolatukat. várj amíg szakítanak..
2011. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most megláttad, hogy van egy talán biszex lány a környezetedben és rögtön lecsapnál rá attól függetlenül, hogy van barátja? valószínűleg azért vannak 2,5 éve együtt, mert szeretik egymást. ha szakítanak, akkor próbálkozz esetleg, de akkor se remélj túl sokat, mert korántsem biztos, hogy tényleg biszex attól, hogy kiírta.
2011. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút ne közeledj felé !!! Felejtsd el Őt ezen a téren !!! Nem hiába van pasija !!! Ne tegyél tönkre egy működő kapcsolatot !!!Lehet , hogy még a barátságotokat is tönkretennéd vele !! Attól , hogy még az érdeklődési köréhez az van írva a facebookon , hogy férfiak és nők nem biztos , hogy vonzódik a női nemhez !! Szerintem felesleges lenne belebonyolódni és abszolút nem tartom érdemes dolognak!!! Hadd legyen boldog a pasijával !!!!!!!Ezt tiszteletbe kell tartani !!!
2011. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!