Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy depressziós lányhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok.van az iskolában egy lány, aki depressziós.pszichológushoz is jár, és valamiért engem nagyon érdekel. amióta hallottam róla,láttam őt, nem bírom kiverni a fejemből. mindig azon gondolkodom hogyan tudnám felvenni vele a kapcsolatot. valami tanács? én 17/F a lány szintén
2011. szept. 14. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Én is depis vagyok, mert még nem dugtalak meg! Jössz?
2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tréfarépa ***** válasza:
64%
nagyapó ... búza lettél?
2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

Szia!Attól,hogy valaki depressziós és orvoshoz jár emiatt nem kell másképp kezelni,ne is kérdezősködj efelől tőle,mert érzékenyen érintheti.

Bánj úgy vele,mint egy normális lánnyal,légy kedves,kérdezd meg hogy van,lenne e kedve egy sétához és hasonló dolgok.

Attól,hogy pszichésen beteg,még nem őrült,pláne ha depressziós,akkor támogatásra van szüksége,lelkitársra,és lehet a legjobb barátok lesztek majd,aztán majd szerelmesek.

Én szurkolok!

24/L

2011. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma nem vagyok formában..:(
2011. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tajparaszt ***** válasza:

Lehet, hogy tőled jobban lesz.

Ha van közös ismerősötök valszeg könnyebb beszélni vele ha ő bemutat titeket egymásnak. Onnan meg már talán menni fog.

2011. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És holnapra formában leszel, Nagyapóóó?? :(((
2011. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt kérj tanácsot, mert csak idióták vannak. Ahhoz , hogy megértsd egy depressziós ember gondolkodását, több kell.
2011. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne is közelíts lányhoz! Én már csak tudom!

SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor beszélgetsz vele- próbálj meg vele ilyen kapcsolatba kerülni- kezeld normálisan, mivel depressziós, biztosan van valamilyen problémája, ami leköti a figyelmét, tehát próbáld meg felvidítani, elterelni a gondolatait pozitív irányba :)
2011. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak komolyan, vagy sehogy. Ha már orvoshoz jár vele, akkor az nem csak "depi" hanem komoly dolog, aminek oka is van. Legfontosabb: türelemmel, sok türelemmel. De tényleg. Ha csak szeretnél vele lenni, akkor inkább hagyd. Ha megőrülsz érte, akkor kockáztass. Téged is eléggé el tud kaszálni egy ilyen kapcsolat, de őt meg még jobban.
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!