Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangolják egymás ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangolják egymás ellen a férfit és a nőt?

Figyelt kérdés

Már egész lányka korban azt súlykolják "A férfiakat csak az érdekli"



"Csak a pénzed érdekli"



Ez a két legsúlyosabb, és biztos ebben az ördög keze is benne van. Nagyon sátáni ez, ahogy egymás ellen hangolják a két nemet.


Mikor ébredünk rá erre? S járunk túl az ördögi Ördög sátáni Luciferizmus tervén?



#terv #hiedelem #Lucafer #Mucifer #Luciferi
2018. nov. 11. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Mert mindkettőben van igazság.

De a mérleg arra az oldara billen hogy a férfiakat csak az érdekli. Kevesebb pénzéhes nő van, mint csak dugni akaró férfi.

F35

2018. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem soha senki nem hangolt a férfiak ellen. A férjemet sem hangolták a nők ellen. Egyik ismerősömet sem hangolta soha senki a másik nem ellen. Az ilyen kijelentések inkább keserű csalódásokból és rossz tapasztalatokból születnek, nem a nevelés eredménye (legalábbis általában). Aki kicsit is intelligens egyébként, az ezeken a csalódásokon, rossz tapasztalatokon túl tud lépni, és nem von le belőle messzemenő általánosításokat. Aki meg nem intelligens... Hát, ilyenek is kellenek a világba, na.
2018. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A végét elbaromkodtam.


Kinek az érdeke, ki nyer, ezzel hogy folyanatosan egymás ellen úszítják a két nemet a bolygótokon?

2018. nov. 11. 22:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De a bajlóslatú vagy 😀

Nagyon egyszerű,akinek megvan a magához való esze nem hisz a sztereotipiákban,és főleg nem hagyja hogy valaki mások ellen hangolja.

Aki még nem képes önálló véleményt alkotni azért nem kár.

2018. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mé ki vagy te ufó? :D
2018. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És ki sulykolja? Én nem igen hallottam ilyen végletesen kijelentve.
2018. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És mi van akkor, ha ez csak egy önbeteljesítő jóslat, vagyis csak elültetik az illetőben a bogarat, és a jóslat igazzá válik?


Mondjuk lehet nem mondja ki magának, de tényleg el hiszi semmi különösen szerethető nincs benne, és kételkedik, hogy talán a pénze miatt.


És úgyanígy gondolhatja a nő is, hogy vajon mit szerethet bennem, lehet csak arra kellek.


Aztán ott vannak a manipulálhatatlanok, akik sokkal többre tartják magukat pénzeszsáknál, Egy két lábon járó juknál, és rajtuk nem teljesül a hiedelem.


Ez nagyon elvont gondolat?

2018. nov. 11. 22:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindet láttam már de a lyuk szót pontos j-vel még nem.
2018. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom a hozzád hasonló fantikusokat :(
2018. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit szedsz, de én is kérek.
2018. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!