Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítél el minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el minden nő automatikusan az alkoholizmusom miatt?

Figyelt kérdés

Gyógyuló alkoholista vagyok! Több mint 1 éve egyáltalán nem iszom.

Mégis ha ez kiderül, azonnal elkönyvelnek egy selejtes férfinak.


Lehet jobb lenne simán letagadni ezt az egészet, de annyira az életem része (volt) az alkohol hogy nem is igazán lehet....


2018. nov. 11. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Erre azt szokták mondani hogy egy alkoholista sosem gyógyul meg!


De mindegy, ne mondd el és kész.

2018. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Te egy őszinte idióta lehetsz. Miért gondolod, hogy pozitív hatással lesz bárkire, ha olyanokat mondasz magadról, hogy egy gyógyuló alkoholista vagy?


Bár én egyébként úgy gondolom, hogy veled sokkal inkább más gond van és annyit tennék még hozzá, hogyha ennyire szeretnéd ezt elmondani minden nőnek akivel ismerkedsz akkor mond azt, hogy régen voltak alkohol problémáid, de már egy éve nincsenek és ne nevezed magad alkoholistának..

2018. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nap még itt taglaltad,hogy mennyivel jobb az élet nő nélkül (nuku fürdés,meg hasonlók 😀)

Nem vagy kicsit tudathasadt? 😀

2018. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tán büszkék legyenek rád?! Nem elítélnek miatta, hanem megijednek tőle, nagy különbség.
2018. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezzel kellene kezdened és ilyen megfogalmazásban.

Mindenesetre így tovább, az egyetemet is újra elkezdted. Lesz még ez jobb is.

2018. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj, légy keretlegény a talpadon és tedd túl magad rajta :D
2018. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

PErsze, el lehet titkolni ezt is, mint bármi mást, csak ha mondjuk szóba kerül hogy te amúgy az utóbbi 10 évben mit csináltál, akkor lesz szemforgatás....


Én nem akarok hazudozni..nekem nem alkoholproblémáim voltak. Én nagyon kemény alkoholista vagyok.


Szerintem ha ismerkedem egy nővel sokkkal korrektebb ha tud róla, mintha nem.

2018. nov. 11. 22:56
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Miért kellene nekem egy ilyen ember, mikor én sokkal többet tudok nyújtani egy kapcsolatban? A párkapcsolat nem jótékonyság. Olyan ember kell, akivel szövetségesek lehetünk, nem pedig egy olyan, aki folyamatos tamogatásra szorul és csak le akarja szívni az energiámat. Ráadásul az apám alkoholista, ami megbélyegezte a gyerekkoromat is. Így duplán rosszul vagyok az ilyen emberektől.

A másik dolog, ha ez eddig nem lenne elég, hogy látom, milyen beteg kérdéseket írsz ki mindenféle neveken, miután sokadjára kitiltottak. Nőgyűlölő kérdések, pedofil kérdések stb. Pamacska 16 éves vékony kislány kell neked stb.

Inkább lennék akár egyedül is, mintsem egy ilyen beteg lelkű, de magát jó embernek gondoló "férfival".

2018. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ja. A pia eltörpül ezek mellett.
2018. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi történt veled akkor egy éve,hogy abba tudtad hagyni?
2018. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!