Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítél el minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el minden nő automatikusan az alkoholizmusom miatt?

Figyelt kérdés

Gyógyuló alkoholista vagyok! Több mint 1 éve egyáltalán nem iszom.

Mégis ha ez kiderül, azonnal elkönyvelnek egy selejtes férfinak.


Lehet jobb lenne simán letagadni ezt az egészet, de annyira az életem része (volt) az alkohol hogy nem is igazán lehet....


2018. nov. 11. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2018. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
@Bona_Lisa : Rájöttem hogy élni akarok és nem meghalni. Napi 1 liter töményben fuldokoltam akkoriban...valami bekattant a fejembe és leraktam.
2018. nov. 12. 00:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És az alkoholizmust a GYk-n függésre cserélted?
2018. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kerdezo,de lehet nekem se jönne be ha nentudom hányadik randin azt mondtanad hogy gyógyuló alkoholista vagy.Sztem ezt ne mondd el egy nőnek sem..vagy várj legalább fel-egy évet.Addigra már alakulhat valami szorosabb is..ami kibír egy ilyen hírt..
2018. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én attól félnék hogy ha viták alakulnak ki a kapcsolatban akkor te újra az alkoholba fogsz menekülni. Szerintem sokan félnek ettől. Az ittas ember van hogy bántja a szeretteit, elmegy egy csomó pénz alkoholra mert te nem leszel hajlandó megbeszélni a dolgokat stb stb.
2018. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alkohol a probléma, Balázska, hanem az, hogy a nők sosem lesznek emberek a szemedben, hanem csak szexuális használati és dísztárgyak.
2018. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, meg hogy egy tőrőlmetszett sudribunkó vagy.
2018. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

# 8/17

mondjuk sztem te félig-meddig be is mutatod, h egy támogatásra szoruló férfinak nem sok esélye normális nőt találni.

azt meg hagyjuk is, h nem tudod, mi az a pedofília.


# 16/17


:DD

ha a kérdező jóképű magas, (pénzes), önbizalommal teli tesztoszteronbomba lenne, máris le_szarnák a nők, h gyógyuló alkoholista, lenézi a nőket stb, és a lába elé dobnák magukat.

azért nem kell a nőknek, mert nem jóképű és sajnáltatja magát., ergo a nők szemében lúzer.

2018. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!